Rene Furterer

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jansis, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Complexe 5 stimuláló növényi kivonat elősampon. Segít helyreállítani a fejbőr normál egyensúlyát, javítja a hajhagymák mikrokeringését, elősegíti más, fejbőrre ható készítmények hatásait.

Jansis

2021. január 26.

Első alkalommal irritálta erősen a fejbőröm, érzékeny is maradt hajmosás után, de ez többször nem fordult elő.. Nekem bevált a citrusos illata és sok új hajam is lett, nem tudom hogy ennek köszönhetően-e mert több készítményt is használok párhuzamosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).