Replay

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: frézia, mandula, piros gyümölcsök

Szívjegyek: jázmin, írisz, őszibarack

Alapjegyek: vanília, tonkabab, borostyán, szantálfa

Replay #Tank Plate for Her+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zuri001

2021. augusztus 17.

Elképesztően tetszett első szaglásra, édeskés kicsit gyümis de mégis különleges. Hmm..
Pár órás viselés után viszont elkezdett zavarni egyfajta összetevője(még nem jöttem rá melyik).
Biztos vagyok benne hogy a 40fok meleg nem tett neki jót, hidegebb időben még megpróbálkozok vele mert amúgy nagyon tetszett az elején.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

explicitcherry

2021. július 13.

Páromtól kaptam ajándékba és hu, imádom! Annyira jó illata van, egyszerűen szerelmes vagyok belé. :) Egyik kedvenc parfümöm lett, szinte biztos vagyok benne, hogy többször újrafogom venni. Kellemes illata van, sokáig lehet érezni a bőrön. Mindenképpen favorit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Herzsofi

2021. május 15.

Kedvenc parfümöm, egyszerűen imádom, megszállottja lettem ennek az illatnak :D néha használok mellette mast is, de csak hogy ne kelljen olyan gyakran újra vennem ezt a fajtát, kulonben elfujkodnam egy hónap alatt. Valóban kevés is elég belőle, de én annyira szeretem az illatfelhőt magam körül, hogy néha megszaladok vele picit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Rita0126

2021. március 14.

Nem is értem miért nem írtam még róla véleményt. Ő lett "A" parfümöm. Finom, tartós, az ára is oké, nagyon sokáig elég a kicsi kiszerelés is, mert kevés kell csak belőle. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

aalexaa

2020. november 22.

A True sikerén felbuzdulva elkezdtem más Replay illatokat is próbálgatni, és ez lett az aktuális kedvencem. A Good Girlből több mintát is elhasználtam, nagyon tetszik, de könnyen megunom, így nem akartam beruházni az eredetire. Próbáltam utánzatokat is, de egyik sem volt olyan virágos és mégis puhán krémes mint az. De aztán jött ez! Nem tökéletes utánzat, viszont nem szúrós, érzem az elején a virágokat, de a leszáradása is csodás, vaníliásabb mint az eredeti, én csokis-kakaós zöngét is érzek benne, puha és melengető. A tartóssága nagyszerű, nap végén is érezni, de nem tolakodó vagy bántó. A Jimmy Choo EDP mellett ez a másik parfümöm, amit minden egyes alkalommal megdicsérnek rajtam. Az üvege is cuki, kompakt, utazáshoz is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Moniko

2020. szeptember 29.

Az egyik legtartósabb parfüm amit valaha használtam, alapvetően is az édes parfümöket szeretem, ezt még a nap végén is érzem magamon.
Mivel kevés is elég belőle ezért nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Mivel kevés is elég belőle ezért nagyon sokáig kitart.

anitaanett

2020. augusztus 21.

Én a téli hónapokban használtam, valahogy nekem olyan télies illat, nyáron túl sok lenne. Tartosságát tekintve nagyon tartós, nap végén is ugyanúgy érezni, mint amikor frissen van fújva. A vaníliát éreztem talán a legjobban magamon, szerintem ezért is tetszett meg annyira. Sokáig elég volt, mert kevés kellett belőle. A kis kanna formájú üveg pedig nagyon cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Bogi97

2020. január 22.

Nagyon szeretem, közepesen tartós, csajos , fiatalos illat. :)
Csak sose tudom mikor fogy el mivel nem átlátszó üvegbe van, de annyi baj legyen vele.
Replay márkától egyetlen amit használtam és ami számomra tetszik.
Én az őszibarackot és a vaníliát érzem rajta a legjobban, de főleg nyáron erősebb számomra, télen hamar elillan az illata az én tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Nagyon szeretem, közepesen tartós, csajos , fiatalos illat. :)
Replay márkától egyetlen amit használtam és ami számomra tetszik.

keserud

2020. január 2.

Karácsonyra kaptam, még barátkozom vele, mert nekem kissé édes, aztán órák múlva egész finom :) rajtam baromi erős, és tartós, még másnap is érzem magamon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Kinga79

2019. november 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot, sajnos egyáltalán nem tartós. Ezért csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot, sajnos egyáltalán nem tartós. Ezért csak 3*

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate