Revalid

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galenett, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helyreállítja a fejbőr természetes egyensúlyát, csökkenti a korpa mennyiségét és megelőzi a további korpaképződést. A csalánkivonat helyreállítja a fejbőr normál állapotát és nyugtatja azt, valamint enyhíti a viszketést.

Poods

2018. november 29.

2 hónapja használom a sampont, csak ajánlani tudom! Csodát tett a hajammal! Igaz kicsit zsírosít, de ez nem annyira zavaró, mint a hópelyhesnek tűnő váll!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

énvagyokaz0

2018. május 17.

Nekem ez a sampon hihetetlenül bevált. Kb három hónapja egyik napról a másikra hihetetlenül korpás lett a hajam úgy, hogy nem változtattam az addig használt termékeken. Aztán találomra bementem a drogériába, és emellett a sampon mellett döntöttem. És milyen jól tettem!!! Szuper!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Hanna83

2017. július 8.

Nem segített a korpásodás megszüntetésében, nem szerettem használni. Az összetevői sem túl szépek..Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Marietta50

2017. március 29.

Nekem nagyon sokat segített a korpás, száraz fejbőrömön. Heti 3 alkalommal használom, és már a 4. tubust fogyasztom. Igaz az ára kissé borsos, de már csomó samponban csalódtam, amik az elején még használtak, de már a 2. tubus nem, úgyhogy ez a sampon már jó ideje barátom, és szerintem az is marad még sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Betaine, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.