Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A Revalid korpásodás elleni sampon különleges ketokonazol tartalmával lép fel a P. ovale gomba ellen, megakadályozva annak további szaporodását, megszünteti a hámlást és a kellemetlen viszkető, égő érzést egyaránt.

Gigi81

2013. január 2.

Meg vagyok vele elégedve, jól kezeli a korpás fejbőrt, nem irritál, mi nálam fő szempont, az illata is kellemes, csak sajnos nem tartós. A hajam nem szárítja, de hamarabb is zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Milka

2012. november 7.

csatlakozom Erika80 véleményéhez, sajnos nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 7.

csatlakozom Erika80 véleményéhez, sajnos nem jött be...

Erika80

2012. október 15.

Mint tudvalévő több okból lehet korpás egy fejbőr. Az én gondomon nem segített sajnos. Egyáltalán! Többé nem veszek ilyen sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Rony

2012. szeptember 9.

A Rossmannban akciós volt, féláron szereztem be. Mivel szedem a Revalid kapszulát is, gondoltam a samponja sem lehet rossz. Nagyon erősen korpásodik a fejbőröm, mikor megfésülöm a hajam, olyan, mintha hatalmas hópelyhek hullanának.. hiába küzdök ellene.
Eddig háromszor használtam. Kicsit szárítja a hajamat, amit nem bánok, mert amúgy is zsírosodásra hajlamos. A viszketést már az első mosás után megszüntette, a korpát még nem, de láthatóan kevesebb, mint a használata előtt. Egyenlőre megadom az öt csillagot, aztán jövök egy update-tel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

ronicic

2012. szeptember 9.

A párom küzdött erős korpásodással, ez volt az első sampon, ami teljesen megoldotta a problémát számára. Az ára is elfogadható. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

salatasara7

2012. augusztus 23.

Immáron 3 hónapja használom ezt a sampont és nagyon szeretem. Több korpásodás elleni sampont is kipróbáltam már és számomra ez eddig a legjobb. A hajam sajnos időnként hullik. A bőrgyógyászom szerint a korpás fejbőröm miatt (ami egyébként nem is látszik csak nagyító alatt így sokáig nem is tudtam róla). Ez a sampon teljesen megszüntette a fejbőröm viszketését, a korpát és határozottan úgy vettem észre, hogy kevesebb hajszálam hullik ki hajmosáskor. Ami a zsírosodást illeti, amióta ezt használom majdnem egy hétig kibírja a hajam, mert lassabban zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 23.

m_maya

2012. július 5.

A korpásodás ellen jó volt nekem, viszont rettentően zsírosodott a hajam tőle. Szinte naponta kellett hajatmosnom, amíg ezt a sampont használtam (előtte három naponta mostam). Az illata, állaga kellemes - de nekem nem ér meg annyi pénzt, mint amennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

idusmidus

2012. május 27.

Én leszek az ünneprontó, de sajnos rosszul tettem, hogy ezt a sampont választottam. Valóban jól tisztít, mindenféle olajos pakolást kiszedett a hajamból. Éreztem, hogy bizsergette a fejbőrömet, megindította a vérkeringést. :) Szárította a hajvégeimet, nem is picit és mattá tette a hajamat. Amikor még nedves volt a rőzse, a fejbőröm egy része levált, de száradás után már nem volt ilyen probléma. Amit a legjobban nem bírtam benne, az az, hogy 2 nappal gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, mint ahogyan eredetileg szokott. Ennyi pénzért nekem abszolút nem érte meg, de az jó, hogy másoknak így bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

nemesanita

2012. április 7.

Még mindig imádom!:) Aki szeretne venni vagy kipróbálná,most lesz akciós a Tescoban, 1799 Ft.-ért lehet majd 04.10-től 04.19-ig hozzájutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Detti

2012. április 6.

Sokféle korpásodás elleni sampont próbáltam már korábban, olcsóbbat is drágábbat is, de egy sem ért semmit. Régóta nézegettem már ezt a sampont, az ára nem tetszett és féltem tőle, hogy annyit fog használni, mint az eddig kipróbáltak. Miután elolvastam itt a véleményeket szántam rá magam a beszerzésére, és nem bántam meg. Már az első mosás után megszűnt a fejbőr viszketése, és eltűntek a fejbőrömről a sebszerű képződmények. Két heti használat után (heti 2x mostam vele hajat) pedig teljesen megszűnt a korpásodás, ami a ruháimon is látszik. Vagyis éppen ez az, hogy nem látszik. :) Azóta csak megelőzésre használom. Ha elfogy biztos hogy beszerzek egy újabb adagot belőle. Én 1900 Ft-ért vettem a DM-ben, de volt ahol ennél jóval drágábban kaptam volna csak, tehát érdemes kicsit körülnézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cocamide DEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Színezékek: Ci 45430
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.