Revers Cosmetics

Ár:   1385 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. április 26.

Sminkrögzítő rizspúder. A rizspúder optikailag kisimítja a bőrt, egészséges, kipihent hatást nyújt. Tökéletesen illik minden bőrszínhez, nem fehéríti az arcot, nem változtatja meg sem a smink, sem a primer színét. Könnyű, finomra őrölt porszerkezetű púder, mely nem szárítja a bőrt, nem tömíti el.

Hipoallergén. Antibakteriális. Parabén-és Talc-mentes. Illatanyag-mentes

virgin86

2019. június 27.

Volt már rizspúderem más márkától, azt nagyon szerettem. Gondoltam kipróbálok egy olcsóbbat is, kíváncsi voltam a teljesítményére. Korrektor fölé használom fixálónak, nagyon jól működik. Nem irritál, nem fehéríti ki a bőrt, meleg időben is szuperál. csillag kupakjával könnyen le lehet zárni, nem borul ki. Nekem nagyon bevált, újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 27.

trixi89

2017. október 17.

Nemrég szereztem be egy ilyen púdert, én már úgy vettem, hogy a leírásba illatosítottként szerepelt. Lehet régebben illatmentes volt, de nekem kellemes az illata, és nagyon hamar elillan. Nagyon szép lett tőle a bőröm, nem csomódodik össze, és ami lényeges: az érzékeny bőrömnek nem okozott semmi problémát. Nagyon megéri az árát. Kíváncsi vagyok ennek a márkának más termékére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Orsolya13

2017. április 26.

Update: Szem alatt jól teljesít, fixál és nem irritál. A nap végére kicsit átfényesedett alatta a bőröm, de talán ez bírta a legtovább az eddig próbáltak közül. Sajnos nagyon erős illata van, amit nem is értek, mert elvileg illatanyag-mentes lenne a leírás szerint. Számomra zavaróan erős illat, ami idővel elillan, de ezért jár az 1 csillag mínusz.

Sehol sem találtam az összetevőit neten, de engem a szövege, az amit "ígér" megvett, így gondoltam látatlanban megveszem és talán nem fogok nagyon mellé. Ma érkezett meg és szerencsére nem kaptam frászt az összetevőitől, de majd élesben kiderül, mert nagyon érzékeny bőröm van és a szemem alatti rész is mindig mindenre rosszul reagál. Remélem jól fog teljesíteni, addig az árát és INCI listát tekintve 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate