Best of Beauty 2019

Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2013. március 14.

Zsuzska1979

2016. augusztus 26.

Nem tudom lehet velem volt a baj de én ezzel egy normális vonalat se tudtam húzni. Túl sűrű nekem az állaga. Meg az ecset se jott be. Hogy tartós e nem tudom nem jutott odáig a kapcsolatunk. Nálam a kukában vegezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

mariib

2013. szeptember 24.

Nagyon jo kis termek, igazan dramai tusvonalat lehet vele huzni, bar mindenkeppen jo kezugyesseg szukseges a szep felvitelhez. A tartossaga is kivalo, a nap vegere csak minimalis elkenodest tapasztaltam. Leheletvekonyan en ezzel a termekkel nem tudok dolgozni, lehet, hogy nalam ugyesebbek tudnak, mindenesetre inkabb dramaibb, hangsulyos smink elkeszitesehez javaslom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

cupcake

2013. március 7.

Ötletesnek tartom a kialakítását, szeretem használni. Szép fekete tusvonalat lehet vele húzni és nagyon tartós (arcmosás közben megfigyeltem, hogy sima vízzel szinte el sem maszatolódik, csak a sminklemosó hozza le). Ma a Rossmannban láttam ugyanilyen kialakítású Astor-os tust, annyi különbséggel, hogy annak műanyag volt a tégelye, ennek pedig üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.