Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Samybubu, Módosítva: 2013. március 29.

Kiszerelés:   2,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakbalzsam és könnyű ajakfilc imádnivaló duci zsírkréta formában. A Just Bitten Kissable Balm Stain puhább, simább ajkakat eredményez miközben színt is ad nekik, ami órákon át tart. A termék 12 vibráló árnyalatban kapható ami minden öltözethez és kedvhez illik.

Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain No 10 Darling cherie
Ár: 1400 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3200 Ft postaköltséggel, 2 termék , Eladó: sziszus_
Állapot: 1-2 alkalommal próbált., Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, ami után postázom a terméket. FoxPost automatás átvételre is lehetőség van.
TIsmile

2017. március 20.

Ez a világ legjobb cucca!! Nővérem hozta nekem külföldről, nekem a 005-ös Crush Begun árnyalat van meg. Először sötétnek gondoltam és furcsálltam ezt a mentolos illatot aztán kipróbáltam... TEJÓÉG olyan gyönyörű színe van, ráadásul sokáig bírja, olyan mintha két rúzs lenne rajtam a napfolyamán. Először egy Gloss szerű gyönyörű sötét málna szín majd mikor lekopik a számnak gyönyörű rózsaszínes árnyalata van órákon át! :)) Kettő az egyben szuper (Y)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

szekesiviki

2016. december 19.

Duci zsírkréta! Imádom az ilyen kütyüket! Nem minden árnyalat fed egyformán, de nagyon elegedett vagyok, mert elég tartós is. Romantic és cherish van meg. De mindet akarom! Alapkellék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 19.

Milla

2014. május 22.

Honey Douce 001 árnyalat birtokosa vagyok és, - bár kifejezetten nem kedvelem a rúzsokat és azt, ha van valami a számon - a rajongója lettem. Mert ez az árnyalat ott van, de mégsem látható, csak a szám színét erősíti fel valami hihetetlen természetes, élettel teli színűre. Nagyon tartós, nagyon természetes. A mentol illatot mondjuk nem siratnám meg, ha nem lenne benne, de zavarni nem zavar. Vigyázni kell vele egyébként, mert - szerintem - teljesen mást mutat a dobozában vagy csak kézfejen kipróbálva, mint szájon. Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

DittyCat

2014. március 12.

A Honey árnyalat van meg (e-bayen rendeltem, onelasttouch nevű eladótól, nagyon hamar megérkezett). Imádom. Tartós, szép a színe, nem túrósodik, szóval jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

Xéni

2013. augusztus 12.

Uuuuh, na ez igen! Hihetetlen tartos, es tenyleg apol. Magam is nehezen hiszem el, de az evest, ivast is birja hosszu orakon keresztul. Egyszeruen imadom. Vegre valami, amire nagyon vagytam, es nem kellett csalodnom egy picit sem. Alig varom, hogy meg tobb arnyalatot is beszerezhessek.
UP: Be is szereztem, learazva. Szoval mar az enyem a Honey, Lovesick, es a Romantic arnyalat. Bar a teszter sajnos valamiert teljesen mas arnyalatokat mutat, megis frenetikus mind! :) Vagyom az osszesre (ojajjj)! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

fruzsi94

2013. augusztus 2.

kb egy hete van meg, de nem telik el úgy nap hogy ne használnám.
imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

kb egy hete van meg, de nem telik el úgy nap hogy ne használnám.
imádom!

mariib

2013. július 26.

IMADOM! Eloszor a Sweetheart arnyalatot vettem meg, de annyira megszerettem, hogy beszereztem egy Cherish arnyalatot is. A Sweetheart jol pigmentalt, telt, elenk szin, nagyon jo erzes viselni az ajkaimon, szuperul hidratal, es tartos is. Mentolos illata van, ezt azert irom le, mert nem biztos, hogy minenkinek bejon, en kifejezetten szeretem. Egy atlagos munkanapon eleg egyszer javitani rajta ebed utan, igy egesz nap jol mutat. A Cherish kevesbe elenk, termeszetesebb hatasu. Ha nem vagyom eroteljes szinre, akkor tokeletes a natur sminkemhez.

Update: Termeszetes fenynel nezegetve, a Cherish is szint ad, foleg tobb retegben, tehat nem teljesen natur azert, inkabb kekes pinknek mondanam. Viszont siman elmegy egy konnyed nappali nyari sminkhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Samybubu

2013. március 26.

Nekem a Lovesick / Passionnée árnyalatban van meg és nem lehetnék vele elégedettebb. Olyan, mint egy tisztességesen pigmentált chubby stick, csak olcsóbb. :) Nagyon szép, erőteljes és sokáig tartó színe van, egyáltalán nem szárít. Ráadásul állandóan dicsérik a rúzsom színét, még a boltban az eladó is megjegyezte, hogy milyen szép. :D

Megvettem a rendezvous árnyalatban is, de sajnos ez közel sem olyan pigmentált, és nekem egyébként nem is áll jól, de ez nem a rúzs hibája. Sajnos a szám eredeti színe elég erős, és ez a pigmentáltság nem volt elég, hogy jól lehessen látni a rúzst. Kár, pedig szép a színe :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.