Best of Beauty 2019

Revlon

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon hidratáló, extra pigmentált rúzs.

82 árnyalatban kapható, 4 féle finissel.

Revlon és Seventeen Matt Rúzs 2 db
Ár: Revlon 2500 Ft Seventeen 1500 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás, postai ajánlott, fizetés: Banki utalás postán maradó ajánlott
Revlon Super Lustrous Lipstick Kiss Me Coral
Ár: 1500 , Eladó: Cirné
Állapot: Alig használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után szívesen elküldöm postával, ez esetben plusz 550 forintot kérek (ajánlva, elsőbbségivel ennyibe kerül), személyes átvétel lehetséges a belvárosban.
Anheszenamon

2019. április 20.

Pink in the Afternoon árnyalatban volt meg. A színe gyönyörű, az állaga is tetszett, de megszabadultam tőle, mert furcsa, büdös szaga volt, annak ellenére, hogy nem járt le a szavatossági ideje. Felkenve is éreztem, emiatt nem tudtam használni. Nagyon sajnálom, mert a színe tetszett, szívesen viseltem volna gyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

K1Ani

2019. január 11.

049 piszkos rózsaszínes árnyalat. Illata minimális, krémes, szépen pigmentált, de drága. Állagából kiindulva nem olyan tartós, viszont kényelmes viselet. Úgy gondolom hasonlót egy olcsóbb rúzs is tud. hétköznapokra nagyon szuper rúzs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

cukicsajszi

2018. december 28.

Fire and ice. Kiárusításon vettem 400!! forintért. Leginkább azért, mert ez az emberem színe rajtam rúzsban (micsoda megfogalmazás). Szóval azon kevés férfiak táborát erősíti, akik megőrülnek a vörös rúzsokért. Én meg őérte, úgyhogy használom a szexi árnyalatokat kőkemény rendszerességgel! 😉 Na de a rúzsról: ami számomra a legfontosabb gyönyörűek az összetevői! Emellett tartós még az én megrögzött folyadékfogyasztásom mellett is. És nem szárít!!!!! Na de elég a szövegből! IMÁDOM!!! Ma gyorsan vettem is mégegyet, hogy örökké tartson a csoda! Mert még otthon is rajtam van! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Marmoris

2018. június 14.

Fire and Ice, a kultusz miatt vettem meg, aztán csatlakoztam én is a kultuszhoz. Tartós, szép, retró, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

CeCeDrake

2018. május 16.

Nem vagyok egy nagy rúzsos.
Pink Pout árnyalatban vásároltam, ami egy az egyben MAC Snob.
Visszafogott szín, mégis feldobja a sminkem alkalomadtán. Radírozom előtte a szám és Eucerin ajakápolót használok, így nem lesz ronda. Szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nem vagyok egy nagy rúzsos.
Pink Pout árnyalatban vásároltam, ami egy az egyben MAC Snob.

amiris0625

2018. március 22.

Én a Fire and ice árnyalatot vettem meg, gyönyörű élénkpiros szín. A kedvenc rúzsom lett, sokáig tart és jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

nika15

2017. augusztus 28.

Egy barnás/ nudos árnyalatot választottam, amik a legtöbb esetben nem szoktak jól állni. Viszont ez nagyon tetszik magamon. Evésnél lekopik, de ivást simán bírja. Nem szárít, ami nálam nagyon fontos, jó könnyű textúra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

BettyBabu

2017. június 21.

Kivalo, csodalatos szinek, tartos, szepen kopik.
Imadom, egy valamiert valamilyen uton modon de lapul a taskamban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Kivalo, csodalatos szinek, tartos, szepen kopik.
Imadom, egy valamiert valamilyen uton modon de lapul a taskamban :)

lizuka122

2017. június 19.

Csodaszép színek, közepes tartósság jellemzi. Nekem szépen, egyenletesen kopik. Nagyon jó az állaga, krémesen siklik az ajkakon.
Teljesen elégedett vagyok, drogériás vonalon messze a legjobb rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Teljesen elégedett vagyok, drogériás vonalon messze a legjobb rúzs.

ErikaErika

2017. június 16.

Sikerult egy lip cube set nude edition-hoz hozzajutnom, 9-bol 8 szin bejott, egyedul a nude attitude-tol nezek ugy ki, mint aki meghalt. Kesobb meg szereztem egy 5-os set-et is, abbol ketto szin szuper, a harmadikat meg vizsgalom, a maradek ketto atfedes (softsilver rose es a blushed arnyalat, mennek ajandekba a baratnomhoz). Tenyleg finom, kremes, ajakbalzsam erzetu, kozepesen tartos ruzs. Ha pl. szorakozni megyek, akkor tartos ruzst hasznalok, de sajnos azok mindig kiszaritjak a szamat.

Most kiserleteztem (apricot fantasy tul halvany, de a coffee bean-nel szep, barackos barnas szint kaptam), keverni is lehet az arnyalatokat! wow szuper! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.