Revlon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Regenerálja a száraz, töredezett hajat. A haj puha és selmyes lesz. Véd a hőtől és az UV sugárzástól. Tartást ad. Kókusz illattal.

mintberry.crunch

2019. augusztus 18.

Az egyetlen hajápoló, amit már sokszor újravettem. Nedves hajra szoktam fújni egy keveset, nagyon jól hidratálja és puhítja a hajat, ugyanakkor nem lesz tőle nehéz vagy zsíros a végeredmény. Amit nem szeretek benne (bár valószínűleg sokan pont fordítva gondolnák), hogy egyenesíti is a hajat, én pedig szeretem, ha kicsit hullámos. A három illat közül ez a kedvencem (hatásban szerintem nincs különbség).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Emendemsz

2019. március 12.

Kb 1 hónapja használom, nagyon tetszik. A hajam puhább és fényesebb lett tőle az illata fantasztikis ha szereted a kókuszt. A sampont is használom hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Torpillla

2018. augusztus 28.

Minden hajmosás után vasalom a hajam. Eddig soha nem használtam semmilyen hővédőt, mert szerencsére nem töredezik annyira a hajam. Viszont úgy döntöttem ennek véget vetek és kipróbálom ezt a terméket. Imádom a kókuszos illatát, és a hatását is. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Panni21

2018. július 19.

Mindhármat próbáltam (original, lótuszvirág, kókusz), nem igazán tudok különbséget tenni köztük. Télen rengeteget segített, egyáltalán nem volt sztatikus a hajam. Sokkal ápoltabb látszatot kelt, puhább tapintású.
Ez az első kozmetikum, aminek (számomra) valódi, kellemes kókuszillata van.
Viszont a lótuszvirágos sajnos megromlott körülbelül 2 hónap alatt, amit a fürdőszoba polcon töltött még nyár elején, pedig nem tettem ki közvetlen napsugárzásnak, illetve nem is voltak olyan melegek :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Ez az első kozmetikum, aminek (számomra) valódi, kellemes kókuszillata van.

Anita77

2018. június 24.

A pirosat használtam először, utána gondoltam kipróbálom ezt is. Nem jó. Nem ápolja annyira a hajat, nem olyan könnyű kifésülni mint a piros testvérével. Ráadásul ha sokat fújok, nekem elnehezíti a hajamat. Maradok a másiknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

orsolya8828

2018. január 4.

Tegnap próbáltam először, az itt írt vélemények alapján vettem meg! Tényleg nagyon könnyű tőle kifésülni a hajat, puha tapintású lesz, és fényes! Én minden hajmosás után hajvasalót használok, ezért nagyon jó hogy van benne hővédő, mivel azt sokszor ellustálkodtam! Az illatát tekintve jobbra számítottam, nem igazán az az édes kókusz illat, inkább csak nyomokban tartalmaz kókuszt! Másnap reggel a szőkített hajvégeim már nem voltak olyan puhák mint közvetlenűl hajvasalás után, de mivel eléggé száraz a hajvégem, nem is vártam egyből csodát. Remélem hosszan tartó alkalmazása segít helyreállítani a száraz hajvégeket, reggel befujdogáltam vele ezeket a részeket így valamivel jobb. Nem adok még neki 5 csillagot, majd ha hosszútávon látok változást akkor updateelek, de egyenlőre 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

fannivea

2017. december 29.

CSODASZER! Imadom az illatat, a piros valtozatat is szeretem, de ez az illataval mindent visz!
Nagyonnagyonnagyonnagyon jo illatu!:D
Csodas haj, puhasag, feny, jo illat. Revlon minoseg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyonnagyonnagyonnagyon jo illatu!:D
Csodas haj, puhasag, feny, jo illat. Revlon minoseg!

BeautyMarbleBlogspot

2017. február 28.

Nem rég vásároltam 10 euróért, eredetileg Its a 10 hajsprayt néztem ki,de azt nem lehetett kapni, és ezt találtam meg a neten, úgyhogy gondoltam megrendelem, de pont sikerült megtalálnom az egyik helyi boltban,aminek nagyon örültem, mivel sokat van felkötve a hajam a munka miatt nagyon megtört és megviselté vált, de ez a kis hajspré megváltoztatta, dúsabb,puhább a hajam, kevésbé törik és a hajhullásom is elmúlt. Remélem hosszú távon is beválik
Az illata kókuszos,de nem az igazi,inkább valami mesterséges, nem rossz csak nem az igazi. Az illata amúgy is gyorsan elillan, számomra még új dolog volt, hogy eredetileg hajspray,de néha krémet fúj és ezt változatosan.:) Nem zsírosítja a hajat és nincs olajos hatása sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Argold

2016. szeptember 23.

Nagy csalódás volt a másikhoz képest:(
Nekem nagyon mű kókuszos illata van, pedig imádom a kókusz illatot. A kifésülés is nehezebben megy vele sajnos, szóval nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Nagy csalódás volt a másikhoz képest:(

Melcsibabyke

2016. július 3.

Nem tartozik a legolcsóbb termékek közé, viszont mind az illata, mind a hatása fantasztikus. Hihetetlenül puha és fényes lesz tőle a szőkített, száraz hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.