Revlon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Regenerálja a száraz, töredezett hajat. A haj puha és selmyes lesz. Véd a hőtől és az UV sugárzástól. Tartást ad. Kókusz illattal.

Aliz79

2021. szeptember 29.

A piros változatot használom, de elfogyott és nem tudtam újrarendelni, csak ezt, illetve a kókuszos illat lehetősége elcsábított.
A pirossal 101%-ban elégedett vagyok, azt hittem, ez is ugyanolyan lesz, sőt.

De sajnos nem, nekem ez a változat nem jött be.
Zsírosít és nem ápol, a hajvégeim szárazak maradtak, a hajtövem viszont 2 nap után botrányos.

Sajnos, itt is megtanultam, nem szabad elcsábulnom egy 101%-ban bevált terméktől, nem szabad 102%-ot akarnom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

A pirossal 101%-ban elégedett vagyok, azt hittem, ez is ugyanolyan lesz, sőt.

De sajnos nem, nekem ez a változat nem jött be.

Blankec

2021. szeptember 2.

Egyszerű : IMÁDOM.
Fodrászom ajánlotta, de nem gondoltam volna hogy csodaszer kategóriába fogom sorolni.
Haj mosás után fújok belőle a kezembe, majd eloszlatom az egészen, majd hagyom levegőn száradni.
Puha, fényes, kezelhető és gubanc mentes hajkoronám lesz tőle. Hozza amit ígér :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Egyszerű : IMÁDOM.

Zita85

2021. július 6.

Én is többet vártam tőle a vélemények alapján :( Egészséges, de vékonyszálú, töredezésre hajlamos vállig erő hajam van. Az első két alkalommal tetszett az eredmény, főleg a hajvégeimre vittem fel nedves hajra és egészen lágy, rugalmas lett tőle, viszont nagyjából a 3. használattól gyakorlatilag semmilyen hatása nincs :( Idővel megszokik a hajam 1-1 terméket, szoktam is váltogatni, de ez azért túl gyors hatás vesztés... Nem fogom újra venni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

ziza27

2021. június 27.

Bevallom, a vélemények alapján többet vártam. Az illata nagyon finom, jó az állaga, könnyű felvinni a hajra. Sajnos azonban nekem gyorsabban zsírosodott tőle a hajam és hamarabb vesztette el a tartását, így annyira nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Scara

2021. február 10.

Most, hogy kókuszlázban égek, ezt is be kellett szereznem. :)
Eddig használtam már a piros flakonos verziót, de nem igazán szerettem az illatát, aztán a zöld teásat próbáltam ki, amit kétszer újra is vettem. Ez a kókuszos viszont mindkettőt felülmúlja nem csak illatban, hanem hatásában is.
Az én hajamon mindegyik verzió kizárólag hajszárítás után vált be, tenyerembe fújva végigsimítva a hajhosszon. Azt vettem észre, hogy így sokkal dúsabbnak és tömöttebbnek tűnik a hajvégem, tovább marad egyenes a hajam. Vártam, hogy mindezek mellett fényt is adnak a hajamnak, de sajnos picit mintha inkább visszavettek volna a hajam fényéből.
Ez a kókuszos viszont fényt is ad a hajamnak, aminek nagyon örülök, hiszen így már ki merem jelenteni, hogy számomra ez a tökéletes termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Most, hogy kókuszlázban égek, ezt is be kellett szereznem. :)

mintberry.crunch

2019. augusztus 18.

Az egyetlen hajápoló, amit már sokszor újravettem. Nedves hajra szoktam fújni egy keveset, nagyon jól hidratálja és puhítja a hajat, ugyanakkor nem lesz tőle nehéz vagy zsíros a végeredmény. Amit nem szeretek benne (bár valószínűleg sokan pont fordítva gondolnák), hogy egyenesíti is a hajat, én pedig szeretem, ha kicsit hullámos. A három illat közül ez a kedvencem (hatásban szerintem nincs különbség).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Emendemsz

2019. március 12.

Kb 1 hónapja használom, nagyon tetszik. A hajam puhább és fényesebb lett tőle az illata fantasztikis ha szereted a kókuszt. A sampont is használom hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Torpillla

2018. augusztus 28.

Minden hajmosás után vasalom a hajam. Eddig soha nem használtam semmilyen hővédőt, mert szerencsére nem töredezik annyira a hajam. Viszont úgy döntöttem ennek véget vetek és kipróbálom ezt a terméket. Imádom a kókuszos illatát, és a hatását is. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Panni21

2018. július 19.

Mindhármat próbáltam (original, lótuszvirág, kókusz), nem igazán tudok különbséget tenni köztük. Télen rengeteget segített, egyáltalán nem volt sztatikus a hajam. Sokkal ápoltabb látszatot kelt, puhább tapintású.
Ez az első kozmetikum, aminek (számomra) valódi, kellemes kókuszillata van.
Viszont a lótuszvirágos sajnos megromlott körülbelül 2 hónap alatt, amit a fürdőszoba polcon töltött még nyár elején, pedig nem tettem ki közvetlen napsugárzásnak, illetve nem is voltak olyan melegek :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Ez az első kozmetikum, aminek (számomra) valódi, kellemes kókuszillata van.

Anita77

2018. június 24.

A pirosat használtam először, utána gondoltam kipróbálom ezt is. Nem jó. Nem ápolja annyira a hajat, nem olyan könnyű kifésülni mint a piros testvérével. Ráadásul ha sokat fújok, nekem elnehezíti a hajamat. Maradok a másiknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.