Revolution

Ár:   £8   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kittike14, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   £8
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló gélkrém minden bőrtípusra

Hialuronsav tartalmának köszönhetően segít a bőr nedvességtartalmának megőrzésében. Illatanyag mentes, olaj mentes, parabénmetes, alkohol mentes, gluténmentes és vegán.

Platina890413

2019. október 16.

Nagyon könnyű egy krém. Semleges illat, gyorsan beszívódik , szeretem használni este/ reggel most ezt viszem fel az arcomra! Sminkelni lehet rá, én semmi negatívot nem tudok mondani rá-3 hete használom! Ha elfogy , még nem tudom, hogy újra veszem-e!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

ziadrienn

2019. április 10.

pattanásom jött ki utána pedig nekem sosem szokott lenni,sajnos nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

IAlinka

2019. február 27.

Az egyik legjobb hidratáló amit eddig használtam :) nagyon bizalom gerjesztőek az összetevői és nagyon jó tulajdonsága, hogy alkohol mentes. Viszont kicsit fura mert ahhoz képest, hogy azt írja, hogy nincs benne illatanyag egy kicsit műanyag szaga van (ami végülis nem olyan zavaró már). Pár másodperc alatt beszívódik és ilyen vagány zselés állaga van :D Én még miután felviszem, még használok valamilyen primert, de önmagában is jó sminkalap (csak már megszoktam, hogy mindig kell primer alapozó alá). Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

kittike14

2019. február 27.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a krémet, szuper az illata, az állaga, gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál, emellett pedig az ára is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate