Revolution Pro

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lucifer2018, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:   2,5 ml

Ár: 1500+pk/db , Eladó: Lucifer2018
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postázás
Psychotical

2019. február 10.

Premonition árnyalatban vettem meg. A kép ne tévesszen meg senkit, sokkal inkább tégla színe van, mint lilás beütése. Pont emiatt ért a csalódás, mert egyáltalán nem azt a színt vártam, mint amit kaptam. Ennek ellenére tettem egy próbát, amit nem bántam meg! Kb. fél óra kellett, hogy teljesen lemattuljon, megszáradjon. Több, mint 10 órán át viseltem, ittam vele. Nem mászott el, nem kenődött szét, picit viszont a nap végére már szárított. Teljesen meg vagyok elégedve vele, kivéve a színnel. Emiatt kell levonnom egy csillagot, amúgy nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Isohexadecane, Octyldodecanol, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Octyldodecanol