Revolution Skincare

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

barbikovacs

2022. április 3.

Szeretem, most fogy el és a TO-t veszem újra, de nem rossz alternatíva ez sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Szeretem, most fogy el és a TO-t veszem újra, de nem rossz alternatíva ez sem!

Stenico

2022. február 3.

Mindenkinek tudom ajánlani, aki következetesen be tudja tartani a napi bőrápolási rutint és naponta használja. Rendszeres használat mellett tényleg javít a gyorsan zsírosodó, mitesszeres bőr állapotán. Kiadós, illatmentes, ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 3.

Skylin

2021. december 6.

Ez egy nagyon jó kis termék, teszi a dolgát. A bőröm kevésbé zsírosodik, kevesebb a pattanásom. A pattanás után maradt foltokat is jelentősen halványítja. A miteszeres részeken is hatékony, sokkal kevesebb a számuk és kevésbé láthatók. Az állaga nekem megfelelő, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Felvitel után kissé kipirosodik a bőröm, de reggelre egységes, szép bőrképet ad. Sok hete használom már és megrendeltem a következő adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

n.niki

2021. szeptember 12.

Tetszik az állaga, nem irritálja a bőrömet és látszik is a hatása. Jobbnak találom, mint a G&G B-bombot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Zsuzsa12

2021. május 12.

A pórusokat kissé összehúzza. Nekem kicsit ragacsos érzetű marad a bőröm tőle. Nem estem hasra van más márka ami nekem hatásosabb. Egy próbát megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Sophie33

2021. május 12.

Szeretem, kissé összébb húzza a pórusokat, és kevesebb a pattim tőle, egységesebb a bőrkép. Este szoktam az olajos lemosást követően használni, főleg a menstruáció körüli időkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Szrekaa

2021. május 2.

2.hete használom. Utóbbi időben sok pattanásom volt és az orcám is kipirosodott erre kerestem megoldást. Minden reggel használom. Pirosságot megszüntette láthatólag kevesebb is a pattanás eddig 5pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

na.Lysithea

2021. május 2.

Két üvegcsével használtam el belőle. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem igazán csinált semmit. Talán egy picit segített abban, hogy lassabban zsírosodjon ki a bőröm napközben, de pórus minimalizálást nem tapasztaltam. Nem okozott allergiás reakciót, sem pattanásokat vagy mitesszereket, de semmi extra. A második után úgy döntöttem elhagyom a rutinból, nem érzem, hogy hiányozna. Szóval nekem olyan semmilyen volt.
Sokáig gondolkodtam, hogy a TO ugyanilyen termékét kipróbáljam-e. Végül úgy döntöttem, hogy azt is hanyagolom és inkább a Cosrx Galactomyces 95 esszenciát próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

yokkoa

2021. április 9.

A második üveg végén járok. Jó kis termék, de csodát nem tett. Azt nem vártam, hogy a pattanásaimmal bármit is kezdjen; a rémesen tágas pórusaimra vettem, és miteszerek ellen. Sajnos a 2%-os szalicilsavnak ebből a szempontból a nyomába sem ér, de arra allergiás lettem. A mitteszereket nagyjából kitakarítja, elmulasztja. Minimálisan talán a pórusok is kisebbek lettek. A zsírosodást T-vonalon szépen visszafogja. Önmagában azonban nagyon ragadna. Hialuronsav alá (Elizavecca), bakuchiol fölé (The Inkey List), majd napvédő. Így együtt jól működnek, felszívódik, nem ragad. Szóval nem rossz, kell ez nekem! De összehasonlítási alapom nincs, a TO-ét még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

E.V

2021. március 27.

Nem csodaszer (olyan nincs), de helyenként foltokban el kezdett kiszáradni a bőröm, hámlott és vörös foltok jelentek meg itt. Ezt nagyon szépen megszűntette, egységesebb lett a bőröm. Szépen hidratál, engem nem zsírosít, könnyen be szívja a bőröm. A pórusok egyenlőre ugyan olyanok, de nem is vártam el tőle, hogy ezen javít. Ezeket sminkkel nagyon szépen el tüntetem, és rendszeres tisztítással el tudok velük lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Zinc PCA, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide