Revolution Skincare

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést

lenochka

2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Hidratál, segít a bőrhibák eltüntetésében. A bőröm tapintása is jobb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Aliz79

2020. július 29.

1 hónapja használom. Teljesen hatástalan. Semmit nem ér.
Zsíros, de vízhiányos, mitesszeres bőröm van, nagyon tág pórusokkal.
Semmit sem csinált vele.
A pórusaim ugyanolyanok. Semmit nem lett kevéssé zsírosabb a bőröm.

Felvitele után alig szívódik be, fénylő-síkos réteget képez a bőrömön és elképesztő módon szárít.

Semmit nem lehet rákenni.

Legszívesebben mínusz csillagot adnék rá.

Teljesen sz*r, hatástalan, pocsék termék.

UPDATE 2020.07.29.
Elhasználtam a teljes üvegcsével, mert annyira borzasztóak a pórusaim, hogy reménykedtem, hogy "hátha", de továbbra is a fenti véleményem áll fenn.
Semmit, de semmit nem csinál a pórusaimmal, ellenberger rémesen kiszárítja a bőrömet.

Röviden: elképesztően pocsék, semmirevaló, sőt, szinte káros termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

1 hónapja használom. Teljesen hatástalan. Semmit nem ér.
Zsíros, de vízhiányos, mitesszeres bőröm van, nagyon tág pórusokkal.
Semmit sem csinált vele.
A pórusaim ugyanolyanok. Semmit nem lett kevéssé zsírosabb a bőröm.

Semmit nem lehet rákenni.

Legszívesebben mínusz csillagot adnék rá.

Teljesen sz*r, hatástalan, pocsék termék.

UPDATE 2020.07.29.

Röviden: elképesztően pocsék, semmirevaló, sőt, szinte káros termék.

srskitti

2020. július 21.

Ez a 3. ugyanilyen hatóanyagú készítmény, amit használok a reggeli és esti rutinomban is.
Meg vagyok vele elégedve, csak egy picit furcsállom a szagát. Ezenkívül jól beszívódik, nem marad ragacsos, és tudok rá rétegezni.
Pattanásaim szerencsére ettől se jöttek ki, de maradok a B-bombnál.
Ezt csak az ingyenes szállitás miatt vettem a notino oldaláról, mert épp csak ez fogyott ki a rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Pattanásaim szerencsére ettől se jöttek ki, de maradok a B-bombnál.

narancsdzsem

2020. július 8.

Aki zsírosodás ellen venné,inkább a TO-t válassza. Aki viszont vízhiányos bőrre keres szérumot, próbálja ki! Imádom: feltölt,puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

creamchito

2020. július 2.

A The Ordinary hasonló termékéhez viszonyítva ez sokkal jobb számomra. Egyrészt semmi pattanást, duzzanatot, dudort nem okozott, nem irritált, mint a TO. Amiért pedig használtam: valóban mérsékelte az faggyú termelését, így kevésbé fényesedett ki a bőröm nap közben (reggel használtam mindig). Az állaga is sokkal jobb volt, mint a TO, valahogy könnyedebb és nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

bolondaviki

2020. június 26.

Update: Elfogyott egy üvegnyi. Most már sokkal jobb viszonyban vagyunk, viszont a pórusaimmal még mindig semmit nem csinál. Viszont rájöttem a helyes felviteli technikára, szépen beszívódik (utóérzetre még mindig borzasztóan ragacsos, pedig minimális mennyiséget használok). Kb. az üveg felénél vettem észre, hogy össze kéne rázni... :D Az arcom minimálisan problémamentesebb lett, de ez lehet, hogy a hámlasztómnak és az agyagos maszkomnak is köszönhető. Mindenesetre nem rossz kis termék, újravenni nem fogom, az Ordinary hasonló terméke még Angliából rendelve is olcsóbb (és hamarabb is ideért, mint a PinkPandáról ez). :)

Már majdnem elfogyott egy üveggel. A pórusokkal semmit nem csinál, a (T-zónában zsíros) bőröm fényesebb, mint valaha, és ha abbahagyom, akkor úgy kipattogok, mint még soha. Használatkor is vannak pattanásaim (bár lényegesen kevesebb, mintha semmit nem csinálnék). Nem fogom újravenni, mert amit ígér, azt nagyon nem tartja be. Szomorúság. :(
Az egyetlen pozitívuma, hogy szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Az egyetlen pozitívuma, hogy szuperül hidratál.

BrittaCooper

2020. június 2.

Nagyon kevés kozmetikumra mondom azt, hogy csodaszer, eddig a sima Aloe Vera, a Caremex ajakápoló és ez az amire bátran használnám ezt a jelzőt! Évek óta küzdök makacs pattanásokkal. Gyanítottam,hogy ez hormonális eredetű is és próbáltam a ciklusomhoz is kötni, de sosem szűntek meg és nem tudtam behatárolni, mi okozhatja, mert állandó jellegűek voltak. Az állam két oldalán jelentkeztek kis dudorok, amik állandóan gyulladtak voltak, ki sem lehetett őket nyomni, csak szenvedtem velük, fájdalmas volt, és nagyon zavartak. Konkrétan ahogy elmúlt, egy napra bújt elő a következő. Nem vagyok nagy sminkelős, de enélkül szörnyen néztem volna ki, a hatalmas vörös gyulladt körökkel, amik amúgy a pattanásokon kívülre is terjedtek. Szóval azt mondanám, hogy hétköznaponként 2-3 alkalommal korrektoroztam. Akármit kezdtem velük, akármilyen szép összetevőjű krémet, akár tiszta vizet használtam, naponta mostam a sminkecseteket, aztán egyáltalán nem sminkeltem, keveset babráltam az arcom, előjöttek. Míg valahol véleményben megláttam a szérum hatásait, hogy mit ígér, hát nekem pont ez kellett. Több revolution szérumot is próbáltam, de ehhez fűztem a legnagyobb reményeket. Szkeptikus voltam, már nem mertem hinni annak, hogy ez fogja megváltoztatni az arcbőrömet, de azért nagyon reménykedtem. Január!! óta használom minden egyes nap, szóval ez nem egy hirtelen felindulásból írt vélemény! Most fogom bontani a 3. üveget, és IMÁDOM! Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet, és azóta is kordában tartja! Január óta összesen 2 alkalommal jelentek meg pattanások, és ez sem folyamatosan. Nagyon elégedett vagyok, és tényleg csodát tett. Már a sírás kerülgetett előtte, hogy mit kezdjek a bőrömmel. HÁlás vagyok, hogy rátaláltam. Reggel este használom, megtisztított arcbőrre, nagyon hamar beszívódik, erre használom a fényvédőt,vagy este az arckrémemet is. Szépek az összetevői, és elképesztően jó árban van. Egy üvegcse, úgy hogy reggel este használom, elég volt 2,5 hónapra. Könnyű használni, nagyon tetszik a kis pipettás rendszere. Ajánlom mindenkinek, aki hasonló makacs pattanásokkal rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

katalin89

2020. május 25.

A magyar oldalakon leginkább a pórusminimalizáló hatása miatt ajánlják, viszont a niacinamide rengeteg dologra jó. Én a textúrajavító, pirosságot csökkentő, az arc tónusait kiegyenlítő hatása miatt vettem meg.
Már néhány nap használat után láttam a termék hatását. Csökkentette a pirosságot és javított az bőröm textúráján. Egy ideig olyan termékeket használtam, amelyek lassan kis dudorokat "növesztettek" az arcomra. Most már lassan egy hónapja használom ezt a terméket és bár a piros bőrt nem tudta teljesen megszűntetni (további kezelésekre lesz szükségem, más termékek bevonásával), de az arcom durva, "sandy" textúráján tovább javított. Nem számítottam ilyen nagy mértékű eredményre. Nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

sarosilaura

2020. május 13.

1 hét használat után:Reggel és este is,az égvilágon semmi javulás nem történt a bőrömmel.Ráadásul a homlokamon kijött 9 új pattanás.A bőröm továbbra is száraz maradt,,a foltok,hegek,bőrhibák még egy picit sem tűntek el...

Update:majdnem elhasználtam,mikor rájöttem,hogy több pattanásom lett a használata óta ,mint azelőtt volt.Igy azonnal abba hagytam a használatát.A homlokamon minden nap megjelent egy újj pattanás vagy akár kettő is.Az államon dettó.Hidratálni hidratált,de kb.15 percig felkenés után mintha egy film réteg lenne az arcomon.Kitágultak a pórusaim is.Alig tudtam rendbe tenni a bőröm utána...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

emeseee6

2020. május 7.

Na ez érdekes egy termék.. Hidratálni jól hidratál,de ha túl sokat viszek fel a kényes t-vonalra,akkor főként kisebb,néha nagyobb pattanásokat okoz.(Amiknek a megszűntetése lenne a feladata!!??) Kb 3 hétig használtam,mostanra a t-vonalról teljesen elhagytam,az orcákra pár naponta felviszek egy leheletnyit,ott elfér.
Emellett nehezen szívódik fel,filmréteget hagy,vagy 10 percet kellett várnom a következő lépésig,úgy,hogy tényleg csak leheletnyit masszíroztam be.
Részemről off,annyit se ér,amennyiért árulják,pedig marha olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Részemről off,annyit se ér,amennyiért árulják,pedig marha olcsó.

Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Zinc PCA, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide