Revolution Skincare

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést

Zsofikiraly

2020. január 16.

2 hete használom, a sok pozitív vélemény miatt megvettem, nem a legdrágább szóval ha nem is válna be se lenne baj... De! És ez az a de amit nem szeretnék elszólni😊,eddig sokat segített az arcomon, sajnos küzdök mitesszerekkel és pattanásokkal. Amit eddig észre vettem, hogy segít megelőzni, illetve a hegek eltűntetésébe is segít és a tág pórusokon is segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 16.

fancsisz

2020. január 14.

Alapvetően nem egy extrém pattanásos, miteszeres a bőröm, viszont az elmúlt egy évben ez elkezdett negatív irányba változni. Majdnem mindig van 1 vagy 2, az az igazi kemény, duzzadt, "mérges" pattanás a fejemen, tudjátok, az amit kinyomni sem lehet. Elég sokmindennel próbálkoztam már küzdeni ellene, olcsóbb és drágább dolgokkal egyaránt, de semmi nem hozott észrevehető változást.
Egy netes rendelésem alkalmával olyan 2500Ft hiányzott volna az ingyenes szállításhoz, aztán úgy voltam vele inkább rendelek még valamit, lényegében "fél áron", minthogy a szállítási költséget fizessem, így legalább kapok valamit a pénzemért:D Így esett a választásom erre a termékre. Alapjáton a Revolution márkát bírom, egész sok jó, használható termékük van, pl korrektor vagy paletták, mondom adok ennek egy esélyt, mert miért ne:) és de jól tettem.. Nem mondom, hogy megszűntek a pattanásaim, mert nem, de ha érzem, hogy valahol már alakul a fejemen egy szép bibircsók, ha este ezt a szérumot ráteszem, reggelre fixen nem fog nagyobbra nőni, sőt, még vissza is húzza.
Én nagyon ajánlom ezt a terméket, megéri kipróbálni, hiszen az ára is teljesen rendben van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Giulia

2020. január 3.

Életem első bármije, ami használ. Minimalizált mindent ami eddig zavart, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni.
Kevesebb és kisebb, minimális számú pattanás, gyorsabban gyógyul, az arcom ragyog. Hialuronsavas szerummal együtt használom, azóta kicserélődött a bőröm. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

norc96

2019. december 3.

Én a Revolution AHA savas hámlasztójával szinkronban használom és kistinédzser korom óta most érzem először (tehát cirka 13 éve), hogy valami segít az arcomon. Ezt a szérumot reggel és este használom 4 cseppet viszek fel az arcomra, eloszlatom és villámgyorsan beissza a bőröm. A pórusok csökkenését ugyan nem vettem észre, és nem tudom teljesen elhatárolni a két terméket a többi hatást illetően, mert együtt kezdtem el használni, de a régi pirosas lilás hegeim elkezdtek eltünedezni, sokkal kevesebb a pattanásom és az achném.
Nekem ez a kombó így együtt a csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Nekem ez a kombó így együtt a csodaszer kategória.

fdorottya

2019. október 11.

Nekem eddig nemsok mindent csinált! Nem változtatott semmit. Nem lett kevesebb ragyám sem. Ez egy hét leforgása alatt. Még kisérletezek vele hátha! Addig viszont marad az 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

agneza

2019. június 5.

Nemrég rendeltem meg. A hátam sajnos a stresszesebb időszakban csúnyácska, de ezzel a szérummal kordában tudom tartani a pattik megjelenését. Mindennapos használattal egyenletesebb a bőrfelszín, anélkül, hogy hámlasztanék, ami a nyári időszakban azért rizikósabb.
Nekem a hámlasztás az, ami hamar hoz szép eredményt, de ez a szérum is teszi a dolgát, csak lightosabban. Egyelőre 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

aalexaa

2019. március 19.

Karácsonyra vettem magamnak, azóta használom, kb hetente 5x (mert 2x más szérumot használok), csak esténként. Sokkal egyenletesebb a bőrszínem, pattanások csak nagyon ritkán jönnek ki. Néha meg is lepődök mostanában, ha tükörbe nézek, annyira szép a bőröm. Kicsit talán kevésbé zsírosodik, de azon nem vettem észre annyira számottevő változást, pedig abban reménykedtem a leginkább. Alig fogyott belőle, mert tényleg elég pár csepp az egész arcomra, így nagyon sokáig elég lesz. Még nem tudom, hogy újravegyem-e, lehet, hogy megpróbálkozom az elhagyásával, de ha kiderül, hogy ő a felelős ezért a csodás állapotért és rosszabb nélküle, mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Black Fairy

2019. február 17.

Naponta használom, legalább 3-4 hete. Az állaga fura...olyan, mintha réteget képezne az arcomon, de teljesen beszívódik...

Amióta használom sokkal kevesebb pattanásom van, a bőröm állapotát megőrzi: egyáltalán nem zsírosít vagy szárít, amin meglepődtem, mert kombinált bőrrel mindig fennáll az ilyesmi lehetősége. Az ára nagyon baráti. Abban, hogy csodaszer, azért nem vagyok biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

mattmania

2019. február 3.

Általában napi kétszer használom néha kihagyok pár napot
Sokkal tisztábbnak és egészségesebbnek érzem a boromet .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Általában napi kétszer használom néha kihagyok pár napot
Sokkal tisztábbnak és egészségesebbnek érzem a boromet .

orebianka

2019. január 7.

Nagyjából 1 hónapja használom napi szinten. Szerencsére ártani semmiképp nem ártott. Pattanások terén javult a bőröm állapota és talán kevésbé zsírosodik. A durvább, gyulladt pattikkal nem tud elbánni, de ilyen téren nem várok csodát. Ettől eltekintve elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Propanediol, Zinc PCA, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide