Revolution Skincare

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2020. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• kisimítja a vízvesztés miatt kialakult szemkörnyéki ráncokat
  • segíti a szem alatti sötét karikák eltávolítását
  • csökkenti a duzzanatokat és kipihentté teszi az arcbőrt
  • leküzdi a bőröregedés jeleit
  • vegán termék

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senshisan

2020. május 27.

Több, mint egy hónapja használom, elég rossz tapasztalataim vannak. Reggel és este egyaránt felkenem, a szemkörnyékemre ez az egyetlen szérum, amit használok, nem rétegezem. Hidratálókrémet mindig, reggel fényvédőt is használok fölé.
Az egyelten pozitívum amiről be tudok számolni, hogy a hialuronsav miatt feltűnően hidratáltabb lett a bőröm a többi részhez képest, láthatóan simább és hidratáltabb. De nem, hogy sem a kezdetleges ráncot és a sötét karikáim nem tűntette el, amióta használom, inkább sokkal jobban elmélyültebbnek látom őket.
Adni akartam neki még egy kis időt, de teljesen feleslegesnek érzem.
Az egyetlen pozitív hatása az volt, hogy ennek hála viszont inkább veszek egy rendes, magasabb koncentrátumú hialuronsav-szérumot az egész arcomra, valószínűleg csak ez hiányzik már a rutinomból.
Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Adni akartam neki még egy kis időt, de teljesen feleslegesnek érzem.
Senkinek nem ajánlom.

Faustine

2020. március 7.

Kb. 1,5 hónapja használom minden nap. Nem irritálja a bőröm, nem vettem észre negatív hatását, de sajnos pozitívról sem tudok beszámolni egyenlőre. Még próbálkozom vele, de egyenlőre nem hozza számomra azt amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Aancsaa

2019. szeptember 30.

Nekem sokkal jobban bevált mint a TO hasonló szérumja, az sajnos annyira szárította a szemem alatti területet, hogy abba kellett hagynom a használatát. Hidratál ugyan, de használok fölé krémet is. A puffadáson is segít, de csodákat azért nem kell tőle várni, és kiegészítem behűtött szemtapasszal, a kettő együtt szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

pomme

2019. augusztus 17.

Magában nem elég, de nem is rossz. Hialuronsav biztos van benne, mert ugyanolyan fura tapintása van, mint a másik hialuronsavas szérumomnak, a koffeinről viszont nem tudok nyilatkozni :) Úgy szoktam használni, hogy tiszta bőrre először ezt viszem fel, utána valamilyen olaj vagy krém jön. Kicsit ragad, de gyorsan beszívódik, és ha kenek valamit a tetejére, akkor azonnal eltűnik a ragacsosság. El fogom használni, aztán meglátjuk. Egyelőre olyan 3és fél csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

bibogi23

2019. május 28.

Hát nem vagyok elájulva... 2 hete használom, semmi változást nem vettem észre, nem szívódik be rendesen nekem, ragacsos marad! Így elég kellemetlen! Most 3 napja elhagyom a rutinomból nem veszem észre a hiányát... Röviden nem ez az álom szemkörnyékápolóm, keresem tovább...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Maja77

2018. október 2.

Kb. 2 hete használom ezt a terméket. Egyáltalán nem rossz, viszont nem is vett le a lábamról. A szem alatti puffadt területeket szépen leviszi, viszont a lilás karikáimmal még nem sikerült megbirkóznia. Ez lehet még a későbbiekben változik, továbbra is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate