Revolution Skincare 5% Caffeine Solution + Hyaluronic Acid Targeted Under Eye Serum

Revolution Skincare

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JulcsiToth, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• kisimítja a vízvesztés miatt kialakult szemkörnyéki ráncokat
  • segíti a szem alatti sötét karikák eltávolítását
  • csökkenti a duzzanatokat és kipihentté teszi az arcbőrt
  • leküzdi a bőröregedés jeleit

Vegán

Emma23

2021. június 10.

Nem csípi a szemem és nem is irritál. Nekem szépen leviszi a szemem alatti duzzanatot reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

alexa1984

2021. május 21.

Az én szemem egyáltalán nem csípi. De csodát nem tesz, nincs látványos változás.
Vichy 89 szemkörnyék ápoló helyett vettem,de inkább vissza térek ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Vichy 89 szemkörnyék ápoló helyett vettem,de inkább vissza térek ahhoz.

Dori.T

2021. március 5.

Nekem nem segített semmit. Azért vettem, mert a niacinamide szérumot használom és nagyon bevált, gondoltam kiprobalom ezt is. Semmi hatása nincs, ráadásul akárhányszor felkelnem nekem apró pattanások jelennek meg a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Szilvi1012

2021. február 19.

Kicsit csíp és sajnos semmit se ér nekem. Ugyanolyan sötét a szemem alatt mint 2 héttel ezelőtt. Egy sima olcsó hidratáló többet ér. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

kaposztamester

2020. augusztus 24.

Engem is csíp . Nem hiszem ,hogy bármi jótékony hatása lenne . Nagy csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Engem is csíp . Nem hiszem ,hogy bármi jótékony hatása lenne . Nagy csalódás

cherrybomb4

2020. június 17.

Felvitel után pár perccel jött az égető érzés, vörösen be is lobbant a bőröm :( fogalmam sincs, melyik összetevő lehet a bűnös, azonnal kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Lina14

2020. június 1.

Én ezt a szérumot egy egyszerű, géles állagú szemkrémbe keverem és úgy viszemfel napi egyzser. Jelenleg láthatóan világosabb a szem alatti bőr az arcomon, nem tökéletes, de én úgy érzem, hogy segít! Hidratálást nem vettem észre többet, mint amit a hordozó krémtől kapok, de egyenlőre nagyon tetszik és így rengeteg a kiszerelés, mivel csak konkrétan 1 cseppet használok egyszerre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide