Revolution Skincare

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann86, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd éjszakai hámlasztó amely segíti a bőr textúrájának javítását és kiegyenlítését.

Illatmentes, olajmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Doroshii

2021. január 23.

Lassan egy hónapja használom, előtte egy másfajta Revolution Skincare hámlasztóm volt, de mikor az nekem elfogyott, nem volt elérhető, ezért gondoltam, beújítok ezzel, mivel még akciós is volt. Ezt egy kicsit erősebbnek érzem, mint azt, főleg, hogyha a pipettával közvetlenül a bőrömre cseppentek, akkor előfordult, hogy vörös csík maradt utána az arcomon, így inkább a tenyeremből viszem fel az arcbőrömre, úgy jobbnak tűnik. Ettől függetlenül jól be lehetett építeni ezt is a rutinomba, és ezt a hámlasztót összességében hatásosabbnak érzem, mint az előzőt, jól láthatóan szebb a használatával a bőröm. Összességében úgy gondolom, megérte váltanom, de egyelőre nem úgy érzem, hogy ez lenne A Hámlasztó, ami mellett ki fogok tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

kovpetra

2020. november 3.

Egy akció keretében kerüt a kosaramba, de az egyik legjobb vásárlásom lett. Nagyon jól helyretette a bőröm már az első éjszaka során. Csak heti 1-2 alkalommal használom, főleg mikor látom hogy cserepesedni és hámlani kezd a bőröm. Szép egyenletes bőr a végeredmeny, sokkal puhább és hidratáltabb utána az arcom. Nagyon jó termék, de lehet legközelebb is kivárom, amíg akcióba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Tuptupdora02

2020. április 11.

A pattanások utáni hegekre és foltokra, illetve az állandóan hámló bőrömre kerestem hámlasztót. Mivel még sosem használtam hámlasztót, így több oldal is azt ajánlotta, hogy valami gyengébbel érdemes kezdeni. Még alig 1 hete használom, így a hegeim nyilván nem javultak még, de a foltos, egyenetlen bőrömön nagyon sokat segített. Este fürdés után kenem fel, reggelre sokkal kisimultabb és puhább a bőröm, amellett hogy a sebek utáni foltok napról napra egyre jobban halványodnak. A hámlást viszont alig 2 nap alatt meg is szüntette. Egyenlőre nagyon odavagyok érte, remélem ez hosszabb távon is így marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

kukacmukac

2019. március 28.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Alternatívát kerestem a fizikai hámlasztók helyett, mert folyamatosan küzdöttem az elhalt hámréteggel, amin a klasszikus radírok nem segítettek. A kozmetikusom tanácsára kezdtem kutatni gyengéd, kíméletes hámlasztó után az egyébként érzékeny bőrömre és akkor találtam rá a Revolution termékére. Dekorkozmetikumom nagyon sok van tőlük, egytől-egyig kifogástalan és magas minőségű termékek elérhető áron, így gondoltam, teszek ezzel egy próbát. A bőrömet kíméletesen hámlasztja, az egyenetlen bőrfelszínemen 3 hét alatt már rengeteget segített. Az EGF szérummal használom az arcomon lévő régi hegek, foltocskák miatt. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, majdnem egy hónap után szinte semmi sem hiányzik még az üvegből. Illata egyébként nincs, illetve olyan enyhe, hogy alig lehet észrevenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice