Revolution Skincare

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kankalin- és levendulaolajat tartalmazó tápláló éjszakai arcolaj.

pomme

2020. február 15.

Átszámítva valami 3000 Ft körül vehettem a hivatalos honlapon, nem tudom, hogy jött ki ez a 4500-as ár, de mindegy is. Az illata nem annyira ordenáré citronella, mint a L'Oréal mindenttudó csodaolajának, mert azzal konkrétan szúnyogot lehet irtani, ezzel viszont csak a jóllakottabb példányok kerülnek el. A növényes szagtól eltekintve nagyon szeretem, mert bár tényleg nem szívódik be pikk-pakk, de estére nem is örülnék, ha valami könnyed kis lötyivel szúrnák ki a szemem. Nekem nem okozott pattanásokat, pedig nagyon féltem tőle. Azoknak "csodaszer" lehet, akik kb. korombeliek, és csak pici ráncaik vannak szemkörnyéken, meg homlokon. Na azokat egy "kenéssel" kisimítja, és ha nem gyűrjük össze a fejünket éjszaka, akkor reggel is szuperül fog kinézni a búránk. Ha kicsit megszalad a fejemen az alapozó vagy a púder (inkább az utóbbi) akkor már két pofavágástól/homlokráncolástól megmarad az árok az arcomon, ami nyilván smink nélkül nem lenne ilyen "ottmaradós", így viszont jó ronda. Én meg nyilván egy laza barátnős délután alatt is Jim Carrey-t megszégyenítő pofákat tolok miközben magyarázok mindenki nagy örömére, aztán meg "úgymaradok", mint ahogy már az óvónénik is megmondták, hogy ne vágj pofákat kislányom, mert úgy maradsz... Szóval aki csak így szokott "úgymaradni" :D hogy ilyen költőien fogalmazzak, annak szuper termék, mert ezeket a még nem túl mély és nem túl "mindennapi" ráncokat szépen kisimítja. Szemkörnyéken sem irritál, pedig mindent belefetrengek a szemembe éjszaka, hogy aztán reggel ki sem tudom nyitni, de ez nem ilyen. Hatalmas mennyiség, 3-4 csepp bőven elég belőle még a legkitartóbb arcmasszírozóknak is. Nagyon pozitív élmény volt eddig az összes Revolution szérum és olaj amit kipróbáltam, úgyhogy mindenképp újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

karaibrahimgil

2020. január 1.

Az illata és az állaga nagyon emlékeztet valamelyik Decléor széruméra, ez a pipettás kiszerelés pedig különösen tetszik. A Revolution arcolaja mondjuk 30 (és nem 15) ml-es, és nem 15 ezer forint körüli áron kapható, illetve nem véletlenül van ráírva, hogy csak esti alkalmazás javasolt: a kombinált arcbőröm sokáig fénylik tőle, míg a Decléor szérumai nappal is bátran használhatók, mert hamar beszívódnak, és nem hagynak maguk után zsíros érzetet.
A Night Restore Oil sokáig elég, jó áron kapható, szép összetevőjű, és valamennyire táplál is. A maga kategóriájában nagyon jó termék szerintem.

Update: ha valaki azonnali, látványos eredményt szeretne elérni, próbáljon ki kicsivel drágább dél-koreai termékeket (pl. Sulwhasoo, History of Whoo, Erborian), mert azoknál akár az első használat után érezhető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.