Revolution

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   32 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2023. március 27.

Kiszerelés:   32 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• legaranyosabb módja annak, hogy elfedje és gyógyítsa a pattanásokat
  • 32 tapaszt tartalmaz amelyek védik a bőrt
  • kezeli a bőrhibákat, segít eltávolításukban
  • felgyorsítsa a pattanások gyógyulását
  • láthatóan javítja az arcbőr állapotát
  • mérsékli az arcbőr kipirosodását
  • 100%-ban vegán termék

Frusko

2023. november 14.

éjszakára szoktam feltenni ha kijön egy pattanás és reggelre ha el nem is múlik teljesen, de sokkal szebb lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 14.

adrika128

2023. április 19.

Első pattanás tapaszom, előtte nem próbáltam mást. Néha előbújik 1-2 pici érett patti az arcomon, amit előszeretettel nyomkodtam szét sajnos. Ezt a tapaszt egy éjszakára fenn hagyom és reggelre teljesen kiszívja. Nagyobb keléseken még nem próbáltam, mert mióta megvan még nem jött ki ilyen rajtam, de már ezért megérte. Bónusz, hogy ilyen aranyos a dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.