Revolution

Ár:   2640 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek

Formulájával formázott dús és természetes szemöldököt készíthetünk, mely egész nap erősen tart.

Ár: 1000 , Eladó: captainbarbie
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxpost/posta

oOHeidaOo

2021. március 15.

Csinos kis doboz, tenyérben elférős, illatos, szinte átlátszó szappan van benne.
Laminált szemöldök hatást lehet vele elérni, igaz, csak pár óráig. Teljesen natúr arccal kell kezdeni, se primer, se alapozó, semmi, mert felszedi.
A kis kefe nem a legjobb cucc hozzá, inkább használd a saját szemöldök kefédet.
Sokáig tart elkészíteni, és nem is egész napra szól (legalábbis nekem), de ha természetes smink napod van, akkor elmegy.
Nem rossz termék, de nem fogom újra venni, vannak ennél kényelmesebb termékek is a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

A kis kefe nem a legjobb cucc hozzá, inkább használd a saját szemöldök kefédet.

Lina14

2020. június 1.

Ez egy nedvesség aktiválta termék, szappan pontosabban am egy nagyon vékony szeletre van vágva és be van rakva egy szép dobozba, egy kis ecsettel. Nagyon csini a doboza, de gyűjti az ujjlenyomatokat ami nekem kicsit idegesítő és elveszti az esztétikai megjelenését, de ez apróság. Igazából a kis kefe megfogható, én jobban szeretem a hosszabb ecseteket aminek a végén spirálkefe van, de ez is használható. A szappan maga nem különlegese, szerintem ha az ember szán rá időt, hogy kimérjen új szappant a helyére, ha ez elfogy, abszolút újratölthető.
Önmagában, spray nélkül nem igen tapasztja fel a szálakat, nem tartja meg a szemöldököt. Így ugyan a doboz maga alkalmas lehet táskába dobálni, nem használható csak önmagában.
Én jobban szeretem csupasz, maximum hidratált bőrön használni, mert fel tudja szedni maga alatt az alapozót vagy a szemöldök ceruzát / pomádét. Amikor az ember felrakja, az az érzete, hogy beton kemény, de csak pár óráig tart, biztosan nem marad így egy egész műszak alatt.
Én természetes sminknapokon használom úgyszem tűr meg minden féle sminket magán, és elcsúszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sorbitol h 1 1