Best of Beauty 2019

Revolution Tan

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. május 5.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A Revolution Tan Orange Power szoláriumozás előtt alkalmazandó, bőrtápláló, barnulást elősegítő szolárium olaj. Speciális hatóanyagkombinációja hosszan tartó, különleges barna bőrszínt eredményez. Kellemes, egzotikus illata felüdülést nyújt.

oaxaca

2019. június 15.

Hatása közepes-gyenge hasonló árú anytan-ekhez képest. Nade amit a bőrömmel tett... Melleim közé több folyadék folyt be és ez a szoláriummal együtt vérvörös kiütéseket csinált, már 3 napja kenem szteroidos krémmel mert másra nem múlt el. Még sosem történt velem ilyen, jó ideje szolizok már. Senkinek sem ajánlom a megvételét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

ladel

2018. május 27.

Nem szerettem, macerás a felvilete, össze-vissza spriccel mindenhova. Az egész padló tiszta csúszós lett a szoliban. Azért vettem, mert nem volt más a boltban, de máskor biztosan nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Zsofiaaa

2017. június 8.

Az első szolárium előtti termékem volt. Az illata tényleg semmilyen, kissé alkoholos. A spray-s megoldás miatt kissé macerás a felvitele, valamint sok kárba megy, mivel ahogy fújod be vele pl a lábad a fele a levegőben elillan. Olajos érzetet hagy maga után a bőrön.Lényegében nem vettem észre, hogy jobban barnulok tőle. Összességében nem rossz termék, de van ennél jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

pdiana84

2017. május 10.

Régebben is használtam már ezt a sprayt.Korábban más volt az illata,most nem érzem már akkor sem mikor felöltözök de nekem nem lényeg.Érzékeny bőröm van,ami könnyen kiszárad,de ez az olaj jó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

DIza

2015. november 22.

Az illata valóban kissé alkoholos de nem vészes , használata egyszerű , gyors, sokáig elég , nálam már az első alkalom után látszott hogy sokat segít a gyorsabb barnulásba :) Csak is az illata miatt kap 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

nikolett00

2015. június 24.

Eddigi legjobb szoláriumozás előttim! Az első alkalommal félve használtam, féltem, hogy sárga leszek, nem lesz egyenletes színem, de attól féltem a legjobban, hogy allergiás leszek tőle/rá. Kicsit kényelmetlen a spray nyomkodása. Először felfújva, vizes érzést ad, utána megcsapott egy kis alkohol szag, ami hamar elillant és utána jött a kellemes narancsos illat és az olaj. Az arcomat nagyon(!!) elkezdte csípni, a könnyem is elkezdett folyni, de nem mostam le. Befeküdtem a gépbe, 10 perc után AZONNALI, látványos eredményt ért el nálam! Az arcom utána lenyugodott.
Ez egy olyan termék, ami a 200x bronzosítókkal simán felveszi a versenyt, sőt! Számomra csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

KrisztiP

2014. augusztus 13.

Rengeteg csoda szolis krémet próbáltam már ki,több ezer forintért,de számomra ez a spray a nyerő. Az amúgy nehezen barnuló lábam és karom, sokkal gyorsabban barnul most ettől. A flakonnak hála könnyen fel tudom vinni. Ami negatívum lehet az az illata,és az,hogy kicsit olajos vagyok még szolizás után néhány órával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Vicus

2014. május 4.

A lábam sokkal nehezebben barnul mint a testem többi része, ezért csak oda fújtam belőle. Kétszer voltam szoliban vele idén és sokkal jobban látszik a barnulás, mint amikor spray nélkül voltam tavaly.
Tetszik, hogy nem krém, könnyebb használni, és jó, hogy olajos, mert így nem szárad ki a lábam, de a spray kiszerelés egyben nálam kicsit negatív is, hiszen így sok kárba megy, vagyis a padlón mindig érzem, hogy olajos tehát oda is csomó ment. Legközelebb majd a tenyerembe fogom fújni és úgy kenem a lábamra.

Update: Mínusz 1 csillag, mert kipattogok tőle a vállamon, hátamon..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Update: Mínusz 1 csillag, mert kipattogok tőle a vállamon, hátamon..:/

PinkBelleLab

2014. április 20.

Anyummal szemeltük ki ezt a "csodaszert" vártuk a nagy hatást,de semmi, szerintem nem ér valami sokat inkább lecseréltem egy Dr. Kelenre. Az legalább hat.
Viszont ennek annyi volt a pozitívuma,hogy tetszett a kiszerelés, az ár, az olajos kinézet, a spré megkönnyítette a felvitelt,de sajnos nem hat és nagyon hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

motoros_csaj

2014. április 2.

Már több mint a felét elhasználtam, de különösebb eredményt nem értem el vele.
Talán a "szoliszagot" valamelyest elveszi. Viszont büdös elkohol szaga van. Nem igazán vagyok vele elégedett, szóval inkább vettem másfajtát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Már több mint a felét elhasználtam, de különösebb eredményt nem értem el vele.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.