Revolution Tan

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. április 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Gyorsan beszívódó, kellemes illatú szoláriumkrém, mely gyors, intenzív és hosszan tartó barnaságot biztosít.

Lexi

2018. április 17.

Finom az illata, könnyű kenni, nem csomósodik.
segít, hogy ne száradjon ki a bőröm, szoli után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Finom az illata, könnyű kenni, nem csomósodik.
segít, hogy ne száradjon ki a bőröm, szoli után.

emeseee6

2017. április 29.

Szerintem az illata kifejezetten kellemes,állaga jó,gyorsan beszívódik. Azt sosem tudom,hogy jobban barnulok-e a krémektől,de ezzel együtt is meg vagyok elégedve. És hálisten nincs benne önbarnító,mint kb minden szolikrémben.-.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Cataleya

2015. szeptember 27.

Most kaptam születésnapomra a páromtól. Mivel előtte hetekig hallgatta ahogy dicsőítem az illatát ezért nem volt kérdés, hogy megvegye. De nagyon jól tette. Ma használtam először és kicsit féltem tőle, hogy szoláriumozás után ragacsos érzést hagy maga után, de semmi. Könnyen kenhető és a hatása egy használat után is jól látszik. Felerősíti a szolárium hatását és finom illatú tényleg. :-) Nem hiszem, hogy meg tudom várni a következő szülinapomat ezzel a termékkel, biztos újraveszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Havascica

2015. április 23.

Korábban kipróbáltam a szoliban kapható Any Design: Caramel terméket, de sajnos nekem az önbarnító miatt olyan mű volt az egész, fürdés után lejött az egész, ezért olyan terméket szerettem volna, amiben nincs önbarnító.
Azért tetszik a Revolution, mert DM-ben könnyen beszerezhető, ár-érték arányban a legjobb!
Kellemes, ugyanakkor visszafogott illata van, engem a citromos joghurtra emlékeztet.
Plusz előnye, hogy egyáltalán nem lesz foltos a ruhád, miután szoliztál, úgyhogy én továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

kakaska

2015. március 26.

Érdekes illata van, nekem nem tetszik. Nem jut valahogy róla eszembe a trópusi környezet. Viszont valóban jó árban van és gazdaságos. Elősegíti a mélybarna szín kialakulását. Valamint nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

vadri1

2014. május 12.

Ez az első szoláriumkrémem, ezért viszonyítási alapom nincsen.
- Az illata fura, de elviselhető.
- Az ára nagyon jó(olcsó)
- Sokáig bírja, nem kell sokat kenni belőle.
- És mikor elkezdtem használni, akkor azt vettem észre, hogy barnább lettem tőle és tovább is bírta valamennyivel.
De mivel nem tudom mihez viszonyítani, és azért nem csodaszer ezért csak 4*-ot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Ez az első szoláriumkrémem, ezért viszonyítási alapom nincsen.
- Az illata fura, de elviselhető.
- Az ára nagyon jó(olcsó)
- Sokáig bírja, nem kell sokat kenni belőle.

Fairplay

2014. március 19.

Szerintem ez egy nagyon jó kis szolikrém, de csak szolihoz szokott bőrre ajánlom! Kicsivel kevesebb mint egy éve vettem, azelőtt nem szoliztam soha, viszont a nyaralásokon mindig leégtem. Ezért tavaly elhatároztam hogy előbarnulok kicsit a nyaralásra. Megvettem ezt a krémet bementem 6 percre és leégtem! Na sikerült meg is utálnom, nem használtam többet. Helyette Dr. Kelen szolikrémet vettem. Úgy egy hónapja megint elkezdtem szolizni, hogy mire kisüt a nap már legyen színem és ma véletlenül megtaláltam a szekrényben ezt a krémet. Adtam neki még egy esélyt és láss csodát a mai szolinak sokkal jobb hatása volt, mint eddig. Rájöttem, hogy kezdőknek nem ajánlott, de tapasztaltaknak nagyon jó! Jobb mint a Dr Kelen. Olyan jó színem lett "hirtelen" mintha önbarnítóztam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Theodora

2013. október 29.

Ez az első szoláriumkrém, amit használok. Elégedett vagyok, valóban szebben és tartósabban barnulok tőle. Jó az illata, könnyű dolgozni vele. Szerintem az ára sem vészes, tehát mivel nincs összehasonlítási alapom, 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Andika 01

2013. július 17.

Használata könnyű jól eloszlik a bőrön kellemes az illata. A bőrszínemet élénkítette de nem tette tartósabbá. Ár érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

dorisz13

2013. június 5.

Az egyik elsők között kipróbált szolárium krémem, amit a mai napig használok. Nagyon szépen segít a barnulásban, és nem szárad ki a bőröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.