Revox

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lri11, Módosítva: 2022. november 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav azonnali hidratáló hatással bír, miközben láthatóan teltebbé teszi az ajkakat. Csökkenti a finom vonalakat és az ajkakon lévő szárazság okozta repedezéseket, ezzel bársonyos simaságot kölcsönözve számára. A tápláló olajokkal, antioxidánsokkal és anti-aging összetevőkkel gazdagított formula a volumennövelő hatás mellett az ajkak textúráját is javítja. A végeredmény: ellenálhatatlanul teltebb ajkak, hangsúlyosabb formával és ragyogással. Reggel: vidd fel tiszta ajkakra. A felvitel után bátran használd akár kedvenc szájfényed vagy rúzsod. Vidd fel újra a nap folyamán, ha szükségesnek érzed. Este: Vidd fel tiszta ajkakra. Hagyd fenn éjszakára, hogy hidratáló maszkként fejtse ki hatását a termék. Átmeneti bizsergető érzés is várható.

Ár: 1500 , Eladó: Allic
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után csomagküldő automatába

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilith13

2024. február 22.

Nem egy konkrét csodaszer, nem tölti fel a szádat mágikusan, de az tuti biztos hogy működik és dúsítja! Első használatnál eléggé meglepődtem mennyire is csíp és elég látványosan megnőttek az ajkaim :D Használtam már korábban olyan szájfényeket és olajokat amik hasonló elven működnek, de azok durván kiszárították a számat, ellentétben ezzel. Annyit sajnálok, hogy a hatása elég hamar elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

SophieHarmon

2024. január 25.

Nekem kicsi, telt, de sajnos nagyon ráncos ajkaim vannak, ezért vettem meg, hátha kicsit dúsítja, ezáltal kisimítja a ráncokat. Mikor felkenem akkor nagyon bizserget, enyhén csíp, ami engem egyáltalán nem zavar. Akkor épp picit teltebb is az ajkam, de ez nagyon hamar elmúlik, igazából nem is vártam csodát. Szerintem a krémekkel semmit sem érünk el, szájfények sem dúsítanak, hiába írják rá. Viszont szerintem újra veszem, mert nagyon jól hidratál és sokkal kevesebbet sebes a szám ha rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

gyongyalis

2024. január 24.

Én egyébként szeretem használni. Nem tesz csodát az ajkaimmal, nem is vártam tőle. Nekem bőven elég, hogy 2-3 órára “megcsíp” és dúsabb lesz picit a szám. Nem hidratál, sajnos néha lesz tőle 1-2 pattanásom a szám körül, de ettől függetlenül elhasználom. Nem tervezem azért, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

skincareobsessed

2023. november 30.

Meglepett a sok negatív vélemény ezzel a termékkel kapcsolatosan, mert nekem egyértelműen bevált. Természetesen nem egy szájfeltöltéssel ér fel a termék, de nem is ezt vártam tőle. Szépen dúsítja az ajkaimat, pont olyan mértékben, amennyire szerintem azt kell. A színe tényleg fehér, de szerintem egy idő után beszívódik, és akkor ez már nem feltűnő, főleg ha feltesz fölé az ember egy másik ajakterméket is. A "csípőssége" számomra teljesen elviselhető, nem irritálja az ajkaimat. Szerintem azt fontos látni, hogy ez a termék nem egy hagyományos ajakápoló, nem az a célja, hogy kiváltsa az ajakbalzsamokat, amiket eddig használtam, és továbbra is teszek ez a termék megvásárlása után is, mert nem a hidratálás miatt vásároltam meg. Nem csodaszer, de teszi a dolgát, és más ajakdúsító termékekhez képest nagyon elfogadható árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 30.

kdora91

2023. november 14.

Sajnos nem tudom ajanlani. Arra ugyan szamítottam hogy nem tölt, de gondoltam jó hidratáló, aminek annyi lett a vége hogy lettek pattanásaim a szám körül (sose szokott lenni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 14.

sigma

2023. október 13.

Nem is értem, miért vettem meg, általában nem dőlök be az ilyen “azonnal teltebbé varázsolja az ajkakat” stb. dumáknak. De nagyon elborult pillanatomban lehettem, amikor a kosaramban landolt. Nehezen ismerkedtünk, mire kitapasztaltam, hogy nem olyan rossz ez, ha csak nagyon-nagyon picit kenek fel belőle. De miután ezt eltalálni csak úgy látatlanban nem mindig egyszerű, semmiképp sem javaslom napközbeni használatra, mert esélyes, hogy fehér ajkakkal virítunk és nem értjük, miért néznek ránk furán mások. Úgyhogy lefokoztam éjszakai ajakápolónak, de már lefekvéskor sem használom, mert kellemetlen, csíp, zavar, rossz ízű, elalvás előtt azért komfortosabb érzésre vágyom. Úgyhogy itt pihen az éjjeliszekrényemen, és várja, hogy majd nyúljak érte. Valószínűleg nem fogok.
Ja, és nem dúsít egyáltalán, de azt hiszem, ebben nincs is semmi meglepő. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

Ja, és nem dúsít egyáltalán, de azt hiszem, ebben nincs is semmi meglepő. 😀

gomoripetra

2023. október 8.

Amikor felkerült a drogéria polcaira, nagyon szerettem volna kipróbálni, mert nagy volt a hype körülötte. Nyilvánvalóan dacból nem vásároltam meg, nyugtatgattam magam, hogy mégis mi a francnak egy nyolcvanhatodik ajakápoló azzal a kamu dumával, hogy feltölti az ajkakat, hiszen ez csak beetetés. Teltek a hetek és a hónapok, szokásos dm-es túrámon voltam. Nem volt ilyen kis lelki feltöltődésem, amikor meglepem magamat valami aprósággal, csak azokat vettem, amire tényleg szükségem volt. Álltam ott előtte, végül csak bele tettem a kosaramba, majd lesz valami címszóval, úgy is elhasználom. Nagy örömöt szerzett ez a kis termék azzal, hogy megvásároltam. Nos, nem egy szokványos ajakápoló. Nem arra tervezték, hogy napközben feldobd, amikor csak akarod, legalább is véleményem szerint nem. Én este, éjszakára szoktam felkenni vastagon. Csúnyácska fehér színe akkor úgy sem látszódik. Szép lassan kezdi kifejteni csípősségét, engem ez egyébként nem zavar, nem borzasztóan erős. Persze, dúsítja valamilyen szinten, mivel vérbőséget fokoz, de csodát nem is vártam tőle. Szép a végkifejlet. Egyébként tök jól hidratálja és szép lesz reggelre. Mindennapi használat mellett karban tartja az ajkakat. Ha elfogy, szerintem újra fogom venni, mert egyébként tök jó kis termék. Irritációt nem okoz, nem bántja a számat és környékét. Nem is szárítja ki, mint más ajakápoló, amit nem győz az ember újra és újra kenni. Ilyen kis éjszakai ajak maszknak tökéletes. Van ideje beszívódni és tenni a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 8.

Mariann91

2023. szeptember 17.

Engem meglep a sok negatív vélemény, mert határozottan működött, annyi baj van vele, hogy már sokkal kényelmesebb termékek is tudják ugyanezt. Olyan, nem csíp (nem tudom mi lehet a fájdalomküszöbömmel, de engem a legkevésbé sem zavar, sőőt) és nem fehér. Pakolásként kell használni, éjszaka vagy otthon, mert ronda. A téli kiszáradt ajkam rendbejött, de NYILVÁN nem lett teltebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

zsitta

2023. augusztus 27.

Nem szeretem. Nem látom különösebb hatását, és még az íze is rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 27.

Nem szeretem. Nem látom különösebb hatását, és még az íze is rettenetes.

Alexia

2023. augusztus 18.

Valóban csípi az ajkakat (ami idővel elmúlik), de ajaknövelő hatását nem láttam. Ápolásról nyáron annyira nem tudok nyilatkozni, mert ezt inkább télen lehetne tesztelni.
Árban nem baráti, állaga nagyon sűrű. Nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Árban nem baráti, állaga nagyon sűrű. Nem jött be. :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, BHT, BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.