Revox

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2022. március 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolás

A hajvégápoló olaj egy koncentrált, mégis könnyed olaj, mely megadja a hajnak a végső szalonszerű luxus selymes megjelenést. Helyreállítja a sérült hajszerkezetet, csökkenti a további sérülések és töredezett végek kialakulásának kockázatát és minimalizálja a bolyhosodást a haj elnehezítése nélkül. Az olaj kiemeli a festett hajszín élénk színét és növeli a sérült haj életteli ragyogását. A hajszálak megerősítésével és védelmével csökkenti a gubancokat, emellett a haj könnyebben kezelhetővé válik. Hajformázás előtti használata védelmet nyújt a meleglevegős és formázó eszközök ellen hozzájárulva a biztonságosabb és hatékonyabb beszárításhoz. Színvédő hatású és minden hajtípus számára előnyös.

Ár: 3500 , Eladó: csillagdori23
Állapot: 2 alkalommal használtam, összesen kb. 10 cseppet. , Helyszín: Budapest, 6. kerület, fizetés: Személyes átvétel, vagy foxpost feladás előre utalást követően

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mancsoska

2022. június 18.

Vízszerűen folyós állagú olaj, az illata nem túl erős és nem lehet sokáig érezni. Szerintem ez egy tök jó olaj lehet vékony szálú, könnyen zsírosodó, vagy egészséges hajra állapotfenntartásra. Ha valakinek nagyon vastag vagy roncsolt, töredezett haja van, arra ez kevés. Én nedves és száraz hajon is használom, hajmosás után vagy hajmosások között is, nem nehezíti el a hajat, könnyen beszívódik (alacsony porozitású a hajam, a legtöbb olaj csak összetapasztja és egy réteget képez rajta, akármilyen keveset használok). Szívesen elhasználom, de nem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

kovacsrekaa

2022. június 5.

Nem er tul sokat. Abszolut nem hidratalja a hajam. Annyi a jo benne hogy nem neheziti el, de ennyi. Folyamatosan csepegtetnem kell ahhoz hogy ne legyen szalma szeru a hajam, ahhoz viszont draga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

ViviN

2022. június 2.

Mivel, a 3., 4., 5., 7. lépéseket vettem meg egyszerre, ezért nem tudok egyenként nyilatkozni, DEE ez így egyben nekem nagyon nagyon bevált.
A hajam állapota tömören: töredezett, száraz, elvékonyodott hajvégek, zsírosodásra hajlamos fejbőrrel. Szuper kombó! :D Tehát, 3. hete használom az édesnégyest, de komolyan mondom, és nem tudom hogy ilyen létezik -e, de mintha összeforrtak volna a sérült részek. Legalább 80%-al csökkent a fésülés közben letört hajvégeim száma. Én sem hiszem el, hogy ez végre működik, már kismillió próbálkozásom kudarcba fulladt ezen a téren, de REVOX le a kalappal. Egyébként Olaplex termékeket nem használtam soha, így ezzel összehasonlítási alapom nincs, de egy szó mint száz engem a REVOX PLEX termékcsalád megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Palma215

2022. május 31.

Én is nagyon szeretem. Vékonyszálú, kevés, közepes porozitású, 3a göndör hajra, esküszöm, formázni is baromi jó. Tényleg, zselé minden nélkül is definiált és szép loknikat kapok tőle. Nem nehezít, nem marad ragacsos.
2 dolog miatt kap egy csillag levonást. Nekem nagyon zsíros amúgy is hajam, és azt vettem észre, hogy ez egy minimálisan zsírosítja. Ezért még önmagában nem lenne négy csillag, de ez az adagoló, ez a halálom. Nekem hajvégápolót ne rakjanak pipettásba. Persze, hogy kiborítottam, és egy jó adag kárba ment ebből a mocsok drága cuccból.Nem jó ez a kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

Magu

2022. május 30.

Imádom, jó illatú, gyönyörű fényt ad, puha lesz tőle a hajam. Avonos hajvégápolót régóta használom, de itt a leváltás ideje :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

CataKatinka

2022. május 25.

Eddig egy olcsóbb hajvégápolót alkalmaztam, nem annyira van különbség viszont jó az illata, de kicsit drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

kleeyr

2022. május 22.

Nagyon szeretem, és a hajam is nagyon szereti. :)
Viszonylag sokat teszek a hajamra, én törölköző száraz hajra, de semmi olajos érzés nem marad és nagyon szépen táplál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Nagyon szeretem, és a hajam is nagyon szereti. :)

g.alexandra

2022. május 21.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a DM-ben. Jó döntés volt. Nagyon jó állaga és illata van. Gyorsan beszivódik és egészséges fényt kap tőle a hajam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Banyi

2022. május 19.

Nagyon könnyű olaj, nem nehezíti el a hajam. Csak pár csepp kell belőle egyszerre így sokági elég lesz. Az illatáért pedig egyszerűen odavagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

preka

2022. május 19.

nagyon jó termék, a revox plex samponnal és balzsammal együtt használva puhává, könnyen kezelhetővé és így összképet tekintve gyönyörűvé varázsolja a hajamat. az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Dimethiconol