Revox

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 98SzAnDi19, Módosítva: 2022. március 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító gél egy kiváló tisztító tulajdonságú finom arclemosó. Nem szárítja és nem húzza a bőrt. Vízzel kombinálva a méz állagú gél aktív habot hoz létre, amely eltávolítja a szennyeződéseket és hidratálja a bőrt.

• A mézkivonat természetes szépségű elixír. Fehérjékben és ásványi anyagokban gazdag, segít hidratálni és fokozni a bőr természetes ragyogását.
  • A citrom, a C-vitamin forrása, segít kiegyenlíteni a bőr tónusát.
  • A glükonolakton hatékonyan hidratálja és segít helyreállítani a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vivcs1

2024. május 5.

Nagyon szerettem, tette a dolgát. A jelenlegi 3000 ft-os árat viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

tenzsu2

2024. április 15.

Kedveltem ezt a lemosót. Nagyon ott van a design és az illata is tetszett de nem vettem észre különösebb különbséget, más lemosókkal szemben. Nem lett hidratáltam a bőröm. Egynek elmegy de olyan jó közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 15.

sivatagiborso

2024. március 25.

Ez nekem egyszerűen egy csoda. 🥹 Egyáltalán nem volt arcápolási rutinom, gondoltam, kipróbálom ezt az első lemosómként, és a lehető legjobb döntésem volt. Ha ezt akkor nem veszem meg, biztosan nem szoktatom magam hozzá a helyes arcápoláshoz. Nagyon enyhe, de finom, tejes-mézes illata van, a lehető legmakacsabb sminket is leszedi egyből, és hihetetlenül puha utána az egyébként nagyon száraz bőröm - írom ezt 1.5 hónap mindennapos használat után. Biztosan mindig újra fogom venni. 💛

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

dr_kakas

2024. március 4.

A buzz-os arcmaszkon (amit nagyon szeretek) felbátorodva vettem meg, és ez a termék sem okozott csalódást. Az illata nagyon finom, az állaga pont olyan, amit szeretek: krémesen indul, majd vízzel érintkezve nagyon szépen felhabzik. Én az olajos sminklemosó után szoktam használni az esti rutinomban. Ha utána nem kennék az arcomra semmit, akkor kicsit száraz érzetem lenne, de mivel egyből hidratálok a használata után, ez nem szokott gondot okozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 4.

dunaimano

2024. március 1.

Nekem nem vált be, túlzottan gyengéd, túlzottan semmilyen. Mintha nem tisztítana megfelelően, persze ez lehet csak az érzet. Kombinált bőröm van, vízhiányos, T-vonalban zsírosodik picit, orromon mitesszerek. Ezzel azt hinném, nekem való termék, de valamiért nem működik. Az illata nem varázsolt el, de amúgy nem rossz. Amennyire szeretném, hogy az olajos lemosóknak legyen kis illata, ennél a terméknél annyira meglennék nélküle. Sminklemosásra nem alkalmas, double cleansing második lemosóként nem vált be. Úgyhogy reggelente próbálom elhasználni. Száraz bőrűeknek tudom elképzelni esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

gomoripetra

2024. január 24.

Amikor megjelent a drogériák polcain nagyon felizgatott a méz és a citrom együtt, olyan tápláló és frissítő arctisztítónak gondoltam én, dehát jól elvoltam tévedve. Túl jól tisztít, nálam túlzásba vitte, habzik, mint a veszedelem, így romlott az arcbőröm állapota is. Akkor problémás bőrömet rosszabb állapotba hozta, így nem is használtam el teljesen a terméket, szappan célt szolgált, hogy ne legyen teljes pénzkidobás. Újra biztosan sosem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Alexa930

2024. január 20.

Nagyon jó termék, remekül tisztít. Nem irritál, nem bántja a bőröm. Jól leszedi a sminket is, amit hétköznapra feldobok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

Mei

2023. november 8.

Nem rossz termék. Valóban van illata, ami nekem kifejezetten tetszett, de elhiszem, hogy van akinek túl sok lenne. Az állagát kifejezetten szeretem, jól habzik, de nem túlságosan, eltávolítja a könnyed sminket is. Sokan írták, hogy szárította a bőrüket, nekem ilyen probléma szerencsére nem fordult elő. Én egy átlagos lemosónak mondanám. Sajnos több Revox terméket is kipróbáltam, ezen a lemosón kívül az összes többi irritálta a bőröm, így lemondtam erről a márkáról teljesen, de már csak azért is megérdemel egy átlagos, 3 csillagos értékelést, mert ez az egy Revox termék valóban nem ártott. Újra nem vettem, de elhasználni elhasználtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 8.

Fmix

2023. október 9.

Nem rossz termék, jól tisztít- de nagyon szárítja a bőröm. Amikor pedig megláttam, illetve számomra csalódás, hogy nagyon SLS-re alapoz a termék. Illata nagyon jó. Amikor a bőröm zsírosabb korszakát éli, akkor jól jön, de nem is használom ezt minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 9.

D.lusa

2023. október 7.

Az illata tényleg elég intenzív de szerintem kellemes. Én szeretem mert használat után tisztának érzem a bőröm. Szépen felhabosodik és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Méz kivonat. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.