Revox

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tiriteri, Módosítva: 2024. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Hatékony AHA élénkítő hatással.
  • A Glikolsav hozzájárul a bőr simább textúrájához és ragyogásához.
  • Ez a 7%-os, Aloe Verával gazdagított oldat gyengéden hámlasztja és felfrissíti a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ezso

2024. június 6.

A the ordinary-s glikolsav helyettesítésére nekem bevált, jobb a kisebb kiszerelése meg hogy könnyebben elérhető. Viszont lehet hogy nem ragadok le ennél és legközelebb más márkát veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 6.

agi92

2024. április 19.

Heti 1x használom. Szeretem, teszi a dolgát, de abban még nem vagyok biztos, hogy újra veszem-e ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 19.

Misa

2024. április 13.

Gondoltam, kipróbálok az ordinary helyett egy olcsóbb/könnyebben beszerezhető alternatívát. Az összetevők papíron jók, és egyébként azt kell mondjam, egész jól működik. Testre használom (lábszár, felkar, hónalj), és szépen teszi a dolgát, puhítja a bőrt, segít a szárazság, szőrtüszőgyulladás megelőzésében. Csak este tudom használni, mert hagy egy ragacsos érzetet maga után. Csodát nem tesz, és azt kívánom, bárcsak lenne egy magasabb glikolsav-tartalmú változata is, mert a 7% sajnos kevés ahhoz, hogy megfelelően hatékony legyen, de összességében azt kaptam, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 13.

Pöti

2024. április 7.

Próbáltam hajra, de erről a használatról végül letettem, folyt össze vissza és a hajfestekem sem szerette (kicsit fakította). De ezért nem vonok le semmit sem, hiszen nem ez az alapvető funkciója a terméknek. Szeretek hámlasztani, de az utóbbi időben ez valahogy kimaradt a mindennapjaimból és egy ideje azt vettem észre, hogy kezd smirgli érzetű lenni a bőröm. Nem látszott rajta amúgy semmi, csak már nem volt kellemes a bőrömhöz érnem. Végül elővettem ezt. Mindennap kenem, a savakat nekem egész jól tolerálja a bőröm, a 7%-os szerintem elég gyengéd annak, akinek szokva van a bőre. Már 2 nap után sokat javult a helyzet, az érdesség már alig érezhető. Az adag hatalmas, ezért is lett volna jó, ha tudtam volna hajra is használni. Az ára meg teljesen elfogadható szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 7.

Mei

2023. november 8.

Semmilyen változást nem érzékeltem vele. Érzékeny bőröm van, a legtöbb tonik túlságosan irritálja, erre a termékre azonban nem reagált egyáltalán. Minden reggel használtam, de sajnos semmi. Elhasználni elhasználtam, de újra semmiképpen sem veszem. Azért viszont adok neki 3 csillagot, mert legalább irritálni nem irritált, így egy extra érzékeny bőrre szerintem jó választás lehet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 8.

tbanett

2023. október 30.

Nagyon szeretem, szuperül működik a tág pórusaimra és a pigment foltjaimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 30.

Nagyon szeretem, szuperül működik a tág pórusaimra és a pigment foltjaimra.

carmenxo

2023. szeptember 22.

Szerintem nagyon gyenge. Eddig egy 12%-os geek&gorgeoust használtam heti 1x, ezzel még minden napos használattal sem érem el ugyan azt az eredményt. Sem érzetre sem látványra nem simább tőle a bőröm. Extrém érzékeny bőrüeknek viszont biztos nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

Kacifantkisasszony

2023. augusztus 19.

Heti 2x alkalommal használom, bírja az erősebb AHA-t is az arcom, de ezt beilleszthetőbbnek érzem a rutinomba. Kiadós, gyönyörűen kifejti a hatását, hozza azt, amit a glikolsavtól várhatok. Nincs semmilyen kellemetlen tünetem tőle. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

HarmadikNikolett

2023. június 20.

Heti egyszer használom a tág pórusú, zsíros arcomra, így nincs látható eredménye sajnos, úgyhogy gyakrabban fogom mostantól, hisz hatalmas kiszerelés, a testemre is bőven elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

Divik

2023. június 16.

Hiába 7%-os glikol sav ez is mint a TO-nak sokkal gyengébb illetve gyengédebb a bőrhöz. Könnyebb beszerzése miatt vettem meg. Akinek túl sok a TO annak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Collagen Amino Acids
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .