Revox

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. május 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A koffein egy erőteljes antioxidáns, segít harcolni a szabad gyökök, az UV fény és a környezeti ártalmak ellen.
  • Amellett, hogy antioxidáns, a koffein képes az érszűkítésre, miáltal csökkenti a puffadt szemeket és a sötét szem körüli karikákat.
  • A termék zöld tea kivonatban gazdag, támogatva az antioxidáns védelmet a külső környezeti ártalmak ellen.
  • A zöld te nyugtatja a bőrt és lassítja az öregedés korai jeleinek megjelenését.
  • A termék tökéletes puffadt szemekre, sötét szem alatti karikákra és fáradt, fakó arcbőrre.

Ár: 1500 , Eladó: bischofdora
Állapot: új, kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: nagy_helga84
Állapot: 90%-ig tele van (címke tetejéig), Helyszín: Budapest, Békásmegyer, fizetés: Utalás után Foxpost/posta vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Agnes91P

2022. július 4.

Ha még jobban ki akarom szárítani a bőrömet, arra jó. Összehúzta és irritálta a szemkörnyéki bőrt, konkrétan olyan érzést keltett, mintha egy horzsolás lenne ott.Egy használat után kuka :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

ziadrienn

2022. június 29.

Ez számomra szőrnyű ,Kiszáradt szemem alatt a bőr ,és még karikásabbnak mutatott,Ordinaryt is probáltam azzal ugyanez volt ,Szóval feladtam a koffeinnel való próbálkozást ,Szempillára tettem az is kb száraz lett tőle és kemény :D Megy a kukába

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 29.

pattelin

2022. június 23.

A szempillanövesztő hatását ritkán használom ki, mert általában elfelejtek oda is kenni. Így ezen a téren változást még nem tapasztatam. A szemem alatt viszont nagyon jó, frissítő érzés reggelente. Ez a termék szemem alá + a C vitamin szérum az arcra és felébredek (alapos arcmosás után). Nekem nagyon bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 23.

pappveronika30

2022. június 1.

Imádom ezt a terméket!
Reggel szoktam felvinni a szemem alá, és picit kenek a felső szempilláimra is belőle. Leviszi a püffedést a szemem alól, halványítja a sötét karikákat és ami a legjobb (szerintem) hogy brutálisan növeszti a szempillákat 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Imádom ezt a terméket!

Tejus

2022. május 24.

Brutálisan irritálja a szememet, egész napos égés, könnyezés, még a felső szemhéjam is kisebesedett tőle. Nagyon sajnálom, mert a sötét karikákra működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 24.

g.alexandra

2022. május 21.

Reggelente használok 1 cseppet a szemem köré így sokáig elég. A sötét karikákon változást nem vettem észre, viszont jól esik használni :) A szempilláim nagyon megnőttek tőle ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

madri

2022. május 18.

Nem vettem észre tőle semmilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Nem vettem észre tőle semmilyen hatást.

Derbena

2022. május 16.

Csak párszor használtam. Ránctalanítani nem ránctalanít, csak feszesít, de azt is úgy, hogy egy réteget képez a bőrön, amit összehúz. Ez a réteg egy idő után látható is, fehér és csúnya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 16.

Tanzanit

2022. május 5.

Reggelenként a szemem köré elkenek 1-1 cseppet, és szuperül eltünteti a lilás karikákat, kipihent tekintet varázsol. Hatására már néhány használat után a szempilláim is megnőttek. Más szérumokkal remekül kijön, nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 5.

kunzsuzsi

2022. május 1.

A tökéletesen felesleges beruházásom volt ez a szérum. Arra, amire vettem, nem használ, helyette szárít, kegyetlenül, illetve kukacosan leválik. Abba is hagytam a használatát viszonylag hamar, azóta töröm a fejem, hogy mire lehetne elhaasználni, de nem hiszem, hogy a szememnél kap még esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract