Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Sz_Réka

2022. június 24.

Nem rossz, kettőt már elhasználtam. Előtte az Aromax szérumát használtam.Kedvezőbb ára és nagyobb kiszerelése miatt vettem le a polcról ezt. Árban nagyon jó de sajnos csak este tudom használni mert alapozó alatt kukacosodik. Az Aromaxtól szebb volt a bőröm és reggel is tudtam használni, valószínűleg vissza fogok térni ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 24.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. június 13.

Nem rossz, de volt már ennél jobb hialuronsavam és legközelebb is inkább azt fogom megvenni, még akkor is, ha az picit drágább termék. Zavar a ragacsossága és kevésbé érzem a kedvező hatását is. A könnyű elérhetősége és a szuper ára miatt viszont jár a 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

malyonez

2022. június 7.

téli rutinom alapdarabja, hidratáló alá esténként, az én vízhiányos bőröm nagyon szerette. nyáron nem fogom használni de ősszel tuti újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 7.

crazy724

2022. június 1.

Szerettem, bár önmagában nekem nem elég a hidratálás amit nyújt. Csak este használtam, viszonylag gyorsan beszívódott, nem irritált, nem hagyott ragacsos érzetet. Könnyen elérhető, az ára baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

szavitrii

2022. május 24.

Kicsit ragacsos, de éjszakára, hidratálókrémet rákenve engem egyáltalán nem zavart. Egyébként meg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

kunzsuzsi

2022. május 1.

Amíg zsírosabb volt a bőröm, addig használtam ezt a szérumot, a végén pedig a niacinamid hígítására. Nekem ragacsos az állaga, a G&G hialuronjának szerintem sokkal jobb. Alapvetően ezzel is, mint a többi Revox-szal, a ragacsosság a bajom. Emiatt nekem nem olyan jó ezeket a termékeket rétegezni. Viszont hidratáló hatásban működött ez a szérum is, szóval a hatás nem maradt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Viktoriakiss

2022. április 25.

Rendszeresen használom .nekem nagyon bejött szép puha hidrataltabb bőrt eredmenyezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

madri

2022. április 22.

Nekem puhább, hidratáltabb tőle a bőröm. Kombinált típusú, de mióta használom, sokat javultak a száraz részek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Adrienn088

2022. április 18.

Kombinált a bőröm, T vonalban hamar zsírosodik. Ettől nemcsak hidratáltabb a bőröm, hanem kevésbé is zsírosodik. Minden reggel használom, rá hidratáló, fényvédő és primer. Így a bőröm nincs kiszáradva és kevésbé is zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Hannahsmgy

2022. április 17.

Megvettem nagy csodàt nem nyújt de elhasználom. Nem biztos hogy ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Megvettem nagy csodàt nem nyújt de elhasználom. Nem biztos hogy ujra veszem

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol