Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Timkeee

2020. november 26.

este bekenem az arcom, és reggelre nem zsíros, ami az én esetemben már csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 26.

este bekenem az arcom, és reggelre nem zsíros, ami az én esetemben már csoda.

Kattal

2020. november 25.

Nem használtam még sokat belőle, lehet az én bőröm nem szereti, miután este használtam, másnapra pár apró pattanás jött elő, azért még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Kincso3

2020. november 10.

Teljesen megfelel egy könnyű hidratálásnak , nincs benne felesleges kemikália, szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

pamacska6

2020. november 10.

A bőröm nem bírja a testes hidratálókat, viszont előszeretettel kiszárad, főleg a hideg idő beálltával, így a gél hidratálóm mellé kerestem támogatást. Könnyen beszerezhető, ez nagy pozitívum, az ára sem vészes. Szerintem az adagolója nem túl jó. A hatását tekintve hozza azt, amiért megvettem, tehát segít a hidratálásban. Egyelőre nem okozott semmilyen rondaságot, szerintem újra fogom vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

cattitude

2020. november 2.

ár-érték-beszerezhetőség arányban szerintem kiváló, értem én, hogy a G&G meg a TO is gyárt hyaluronsavas szérumot hasonló áron, de ezért elég elugrani a dm-be vagy ingyen kihozzák a szokásos havi tisztítószer/cicakaja rendeléssel. szerintem jól működik, nedves bőrbe masszírozva, rá még egy kis vizes permet, hidratálókrém és egész nap plömpi hidratált az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

hio

2020. november 2.

Kb másfél hete használom, nekem rögtön wow hatás volt, annyira hidratálttá, puhává teszi a bőrömet. Napi egyszer használom, nedves bőrre, plusz ajakra is szoktam kenni, kis idő után picit bizsereg, és abszolút érzem hogy puhább, szebb tőle a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

orsh

2020. október 28.

Két hete használom naponta kétszer nedves arcra és nagyon sokat javított a bőröm állapotán. Az ára nagyon jó és szépen teszi a dolgát. Az állaga egy kicsit nyálkás de nem vészes és az arcom sem ragacsos utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

juud30

2020. október 28.

2 hónapja használom kb, és teljesen elégedett vagyok vele. Este, toner után viszem fel és krémmel zárom. Segített már pattanásokat is lehúzni másnapra, szebb a bőrképem és puhább.

rocketdog

2020. október 22.

Ez az első tisztán HA szérum, amit próbáltam. Korábban csak hidratálókrémekben előforduló hialuronsavval találkoztam. Nekem nagyon bevált, csodát tesz a bőrömmel. Reggel és este is használom, néha magában, néha hidratáló krémmel elkeverve. 2-3 nap használat után bababőr puhaságú az arcom. Olcsó, nem kell online/külföldről rendelgetni, semmi negatív hatása nincs a bőrömre, nincs kellemetlen szaga, gyorsan beszívódik és lehet alá, fölé rétegezni. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. október 12.

Nekem nagyon bejön, az egyik legjobb hialuron szérum, amit használtam eddig. Azért tartom ennyire jónak, mert egyrészt nem vízszerű állagú, hanem kevésbé folyós, így testesebb is és könnyebben felvihető is, másrészt nem csipkedi az arcom, mint hasonló szérumok, sokkal kellemesebb viselet. Tonik fölé viszem fel, így a leghatásosabb, gyorsan beszívódik, nem szárítja ki a bőröm, de nem is marad ragacsos. Utána még hidratáló krémet használok. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 12.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol