Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

palotapincsi

2023. augusztus 29.

Nem vettem észre hatalmas változást, de olcsó, sokáig tart, ártani biztos nem árt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

vivien8000

2023. augusztus 29.

Jól hidratál, olcsó, szereti a bőröm.
Időszakosan használom. Nagyon szeretem a Revox szérumait. Számomra ár-érték arányban verhetetlenek.

Jól hidratál, olcsó, szereti a bőröm.

Kacifantkisasszony

2023. augusztus 19.

Az arcápolási rutinom oszlopos tagja lett. GG-ről váltottam rá,nem bántam meg. Kellemes, géles állagú, gyorsan beszívódik. Enyhén ragacsos hatása van, 2-3 percet érdemes várni,amíg beszívódik és mehet rá a rutin többi komponense. Gyönyörűen hidratál, látványosan "feltölti" az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Whosthatfitgirl

2023. augusztus 9.

Nekem egyértelmű csalódás, bármilyen kis mennyiséggel próbálkoztam ragacsos volt tőle az arcom, nehezen is szívódott fel, szóval reggel nem is tudtam használni, csak este.
Aztán még reggel kellett azzal szembesülnöm, hogy "réteget" hagyott az arcomon, ami a reggeli arcmosáskor lejött, de nekem nem tetszett, mert akkor meg olyan "takony-szerű" volt...
És nem is éreztem, hogy marhára táplálná a bőröm.
Sajnos nekem nem vált be, a G&G hialuronsavja sokkal jobb, így visszatérek arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 9.

És nem is éreztem, hogy marhára táplálná a bőröm.

defnoize

2023. július 17.

Ár-érték arányban szuper hialuronsav. Jól hidratál, puhább lesz tőle a bőr és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 17.

Cseresznye1006

2023. július 5.

Felkenés után kicsit ragacsos érzet, de ez egy-két perc után eltűnik. Simább, puha bőrérzetet ad. Reggeli rutinba nem tudom beilleszteni, mert a fényvédőmmel kukacosodik, és még erre jönne a smink... Így az esti bőrápolás részeként használom el, de ha elfogy nem veszem újra, keresek olyat ami reggel is beválik..Ránctalanító hatást sem látok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 5.

JMolly

2023. június 27.

Szuperul hidratal, reggeli rutinba tokeletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 27.

Szuperul hidratal, reggeli rutinba tokeletes

HarmadikNikolett

2023. június 26.

Nekem felkenés után kissé ragad és fénylik tőle a zsírosodásra hajlamos, tág pórusú bőröm, de lefekvés előtt használom, olyankor nem zavar. Szerintem nem veszem újra, mert számomra nem látható, hogy csökkentené
a ráncokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 26.

a ráncokat.

kutyomano

2023. június 20.

Az Elizavecca szérum helyett kezdtem el használni, számomra mindent tud, amit az a szérum. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

Claire08

2023. június 20.

Ár-érték arányban nem rossz termék, de a bőröm kicsit ragacsos marad utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

Ár-érték arányban nem rossz termék, de a bőröm kicsit ragacsos marad utána.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol