Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

devababa

2023. június 20.

Simább tőle az bőröm, nem szárítja, nem kukacosodik. árban oks. Meg szoktam várni, míg teljesen megszárad az arcomon és utána teszem rá a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 20.

gittus0924

2023. június 14.

GG hialuronos szerumat hasznalom alapvetoen, de mivel az ki volt fogyva a dm-ben, ezt vettem helyette. a hatasa nalam hasonlo volt, talan kicsit nehezebb es ragacsosabb mint a GG, de ettol is hidrataltabb es kisimultabb lett a borom. illetve arban kisse kedvezobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 14.

tthmsrk

2023. május 21.

Használat után mintha kisimulna az arcom. Nagyon szeretem és minden használat egy öröm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 21.

Sziporka12

2023. május 15.

Teszi a dolgát,nekem kissé ragacsos és nem elég puha érzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 15.

Teszi a dolgát,nekem kissé ragacsos és nem elég puha érzetet hagy a bőrön.

helcsicsakegyvan

2023. május 14.

Sosem hasznaltam hyaluron-t, de gondoltam kipróbálom. Szerettem vol a szeretni, de a béna bőröm nem szerette. Először teljes arcra kentem és elkezdtek megjelenni a pici pattanások. Mivel ez az egy dolog változott a rutinomban, elkezdtem csak a kényes (értsd ráncos :D ) helyekre használni, de sajnos ahol érte, ott lettek pattanások, így rá kellett jönnöm, hogy tényleg ez volt a ludas. Kár :( Majd kesőbb megpróbálkozott masik hyaluron savval, hátha az jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 14.

dori85

2023. május 7.

Nekem nagyon bevált. Ár-érték arányban szuper. Előtte a G&G és Elyn's Lab hasonló termékét próbáltam, de mindkettő drágább, és ennek ellenere ennek a leglatvonyosabb a hatása, szépen feltölt, a pipettaja is szuper, ellentetben az Elyn's Lab pipettajával. Mehet rá hidratáló, fenyvedo, alapozó, nem kukacos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 7.

Vargaviki

2023. május 2.

Nappali használatra nekem nem alkalmas mivel a fényvédővel nem müködik együtt, ezen kívül viszont semmi probléma nincs vele kellemesen hidratál arckrém alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 2.

bibike2000

2023. április 29.

Legjobb hialuronsav ever! Tényleg van benne cucc,nagyon nagyon sűrű,megéri az árát. Esetleg az Ombia hialuronsav szérumja veheti fel vele a versenyt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 29.

TheNancy07

2023. április 29.

Ezt a szérumot este kenem fel az arcomra, mert hagy némi sikamlós réteget a bőrömön, ami napközben zavar. Összességében gyorsan felszívódik, nem szárítja ez a szérum sem az arcomat, sőt. Ezekkel a revoxos szérumokkal úgy látom, hogy szebb és élettel telibb az arcbőröm. Ár/érték arányban ez is pompás!

UPDATE: Most már 3,5 hónapja használom ezt a szérumot és wáó. Tényleg döfi! Nagyon gyorsan képes regenerálni a bőrömet, és sokkal szebb az arcom ezektől a szérumoktól!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 29.

Lilla1984

2023. április 20.

Ez az első ilyen termék, amit kipróbáltam, és nem is fogok mást választani. Imádom. Szuperül dolgozik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 20.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol