Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bitty.abbie

2023. március 16.

Reggel szoktam használni, picit vizes arcon, hagyom hogy beszívódjon. Szeretem, tökéletesen végzi a dolgát, pattanásokat se vettem észre, hogy okozott volna. Kisimultabb, frissebb lesz tőle mindig az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

Man0ka

2023. március 14.

Nagyon szeretem, minden este használom, és nagyon hamar rendbe is teszi a bőrömet. Mindig újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 14.

Picianna16

2023. március 11.

Jó áron szuper termék, már többet is elhasználtan belőle. Gyorsan beszívodik és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 11.

SzalayViola

2023. március 10.

Az első üveg végén járok, de lesz következő. Imádom, simítja a ráncokat, nem okoz pattanásokat, szépen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 10.

BNike

2023. március 6.

Nagyon jó, gyorsan beszívódik, az ára is szuper a többi márkához képest. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 6.

Minawa14

2023. március 6.

szeretős újravásárlós, szépen beszívódik, jó árban van. Nálam az Ordinaryt váltotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 6.

wetpaint

2023. március 5.

A nagy Revox-őrület közepette gondoltam kipróbálom ezt a hialuronosat, és hát nem vagyok hanyatt esve, sőt volt egy pont a használat kb. 2. hetén, amikor majdnem kidobtam. Azért esett választásom erre a termékre, mert rendkívül száraz a bőröm, ami télen orr- és homloktájékon hámlik is (különösen uszoda után). Átlag napi 1-2x használtam, reggel és este, kb. 2-3 cseppet. A hámlást, durva szárazságot megszüntette, örültem is, hogy lám, ez tényleg csodaszer. Igen ám, aztán egyszer csak arra ébredtem, hogy tele lett az arcom apró kis pörsenésekkel (?), sunyi kis, felszíni apró pattanásokkal (?), igazából nem tudom mikkel, mert én ilyet még nem láttam. A következő 2 napban ezek száma szaporodott, úgyhogy soha többet nem használom arcra. (Kb. egy hét volt, mire teljesen megszűntek.) :( A maradékot a karom, kezem, ami szintén rémesen száraz megköszönte, így fogyott el, újravenni nyilván nem fogom. :/
Egyébként lehet, hogy én vagyok érzékeny rá, és amúgy tök' jó, ezért adok 3 csillagot, de azért tudjatok róla, hogy ilyen is megesett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 5.

Lina14

2023. március 4.

Jól hidratál, én hetente párszor használom nedves bőrre, télen rendben tartja a bőröm ha ki van száradva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 4.

vattapamacs

2023. február 25.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik. 2 naponta reggelente használom. Napi használat során a szám sarkai alatt piros foltok jelentek meg, illetve apró pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 25.

Fancso_9

2023. február 24.

Első hyaluron szérumom, amit beszereztem, mióta elkezdtem a tudatos bőrápolást kb. már több mint 1 éve. Sajnos az elején nem kezdtem el egyből használni, de az utóbbi fél évben rendszeresen. Esténként szoktam felvinni az arcomra, nagyon tetszik a kiszerelése, sokáig elég, könnyű felvinni, nem kell belőle sok, illata nagyon nincs és az arcomon is nagyon hamar beszívódik. Mivel más márkától nem próbáltam, ezért a 4 csillag, de attől függetlenül szuper! Már a második üvegcsét kezdtem el használni, nagyon bejött, ezért maradtam ennél, az arcom is nagyon szereti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol