Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tikebb

2023. február 22.

Sajnos én is tele lettem pici pattanásszerű búbocskákkal, pedig csak két napig használtam. Amint abbahagytam, két nap alatt kivétel nélkül eltűntek. Egyszerűen nem tudom, hogy mi nem tetszett ennyire a bőrömnek, de ez így sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 22.

Smolly

2023. február 21.

Reggelente használom arctisztítás után, kombinált a bőröm. Észrevehetően nem száraz annyira, segít a hidratációban. Sokáig elég, így ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 21.

katpetra

2023. február 12.

Nekem abszolút bejött!
Este használom nedves arcra, én nem érzem utána a ragacsos érzetet, de 2-3 cseppnél többet nem is használok. Utána g&g hidratáló gél krémet használok (sokan írják, hogy a revox szérumok után kukacosodik a hidratáló, viszont én ezt a zseléknél, gélkrémeknél nem tapasztaltam).
Az arcom a kritikus részeken kevésbé száraz, nem húzódik, úgyhogy teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

Nekem abszolút bejött!

Blakeky

2023. február 7.

Sajnos nekem is tele lett az arcom pici pattanásokkal tőle, már 1 hónapja ezt próbálom helyrehozni, pedig amúgy szeretem a revox termékeket, de ez sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

Lovemakeup

2023. február 6.

Szeretem ezt a terméket,már a második üvegcsével használom, arcmosás után szoktam felvinni a vizes/termálvizes arcomra. Lehet a későbbiekben kipróbálom más márka termékét is, majd maximum akkor updatelek.

Uodate: visszatértem ehhez a termékhez, mert ár-érték arányban bevált. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 6.

Uodate: visszatértem ehhez a termékhez, mert ár-érték arányban bevált. 🙂

duchess_g

2023. február 5.

Nem jo minosegu szerum. Irritalta es kiszaritotta a boromet, begyullasztotta es kipirositotta az arcomat plusz total pattanasos lettem tole. Amit hosszu evek borapolasaval helyrehoztam azt 2 nap alatt tonkrevagta. Nagyon rossz, ez nem hogy penzkidobas, de egyenesen felhaborito, hogy ezt aruljak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 5.

Hajnalkaa

2023. február 3.

Csak egyféle hialuronsavat tartalmaz, kissé ragacsos réteget hagy maga után, mintha nem szívódna fel teljesen. Nem csodaszer, vannak jobb hialuronsav szérumok, de arra elég volt, hogy a bőrömön télen előjövő dehidratáltságot kezelje, mivel ehhez önmagában a hidratáló nem volt elég. Ennek hatására már nem húzódott annyira a homlokom, szépen segített a bőröm vízháztartásának visszaállításában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 3.

Yesnori

2023. február 1.

Nagyon klassz szérum, reggelente használom főleg, toner után, hidratáló és fényvédő előtt. Könnyen beszívódik, szépen hidratál, az ára is baráti. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 1.

mothv

2023. január 3.

Ez az első hialuronsavas szérumom, nincs viszonyítási alapom mással, így annyira nem szeretném lepontozni sem.
Jó az állaga, könnyen beszívódik a bőrbe. Számomra nagy negatívum, hogy a sminkem kukacosodik tőle, szóval reggeli rutinba kb lehetetlen használni. Este meg sajnos a cicaplasttal sincs kibékülve, a kettőt együtt nem tudom használni, mert akkor lehámlik a krém az arcomról. Személy szerint annyira nem zengenék ódákat róla, sajnos nekem a revox termékei nem igazán akarnak beválni úgy tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 3.

K.Reni

2022. december 22.

Szerintem a fényvédőn kívül ez az egyetlen Revox termék, ami tényleg jó is (a szérumok közül) szépen hidratál, könnyű eldolgozni, sokáig elég, csak annyira kell odafigyelni -mint bármelyik márka hialuronjánál- hogy nedves bőrre kell felvinni és amint lehet, rákenni a hidratáló krémet, hogy ne “párologjon” el maga a hialuron a bőrről, hanem “zárjuk be” :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol