Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fenne

2022. november 23.

Hasznalom arcra, testapoloba, es hajra is. Az utobbin semmit sem javitott. Az arcom mar mem szaraz, pedig regen hamlott is. Viszont azota hidratalok is es ugyelek a vizbevitelre, szoval nem tudom csak a hialuronnak betudni a valtozast.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 23.

Junnokka

2022. november 15.

Zuhanyzás után használom a nedves arcomra. Könnyen beszívja. Bar hagy maga után néha egy kis ragacsos réteget. De ez engem nem zavar, mert este használom csak. Ha beszívta akkor meg picit ilyen matt érzete van utána az arcomnak, ilyen feszesen matt. Ez igy elég furán hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni. Jó én nagyon ajánlom. Nekem elég sokáig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

maple

2022. november 13.

Bőrtípus: kombinált/zsíros, pattanásra hajlamos

Előnyök
- olcsó, könnyen beszerezhető
- valóban hatásos (ha türelmes vagy és rendszeresen használod)
- gyorsan beszívódik
- nem ragad

Hátrányok
- állaga kicsit sűrű

Több üvegnyit elhasználtam belőle, de már egy ideje nem vettem újra, mert igazából rengeteg arcápolási termékben megtalálható a hialuronsav. Nekem bevált a szérum, viszont ugyan azt vettem észre, mint más Revoxos szérumoknál. Könnyen kenhető, és gyorsan beszívódik, viszont az állaga sűrűbb, mint más hialuronsavas termékeknek. Ettől függetlenül egy nagyon jó termék. Felkenés előtt ajánlott benedvesíteni az arcot, annak érdekében, hogy a legtöbbet tudjuk kihozni a szérumból, persze ez bármelyik hialuronsavas szérumra igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 13.

Bőrtípus: kombinált/zsíros, pattanásra hajlamos

Előnyök
- olcsó, könnyen beszerezhető
- valóban hatásos (ha türelmes vagy és rendszeresen használod)
- gyorsan beszívódik
- nem ragad

Hátrányok
- állaga kicsit sűrű

csibeee

2022. november 6.

Egy csoda😍 sokat javult a bőrképem pedig csak 2 hete használom én nem merem mindennap feltenni ezért heti 3x használom de kevesebb pattanásom is jött ki ha meg szeretnéd venni ne gondolkodj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 6.

Zettie

2022. november 3.

Nekem nagyon bevált. Nem csodaszer, de jól hidratál, szép fényt ad a bőrömnek. Eddig ez a legjobb hia amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

jkrisztie2

2022. november 1.

Imádom ezt a hyaluronsavat! Minden reggel használom arc tisztítás után, arckrém alá. Hamar beszívja a bőröm, feltölti élettel , mehet is rá a krém és az alapozó. Ki nem hagynám egy reggel se már!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 1.

Szaffie

2022. október 29.

Nem használ sokat, azon kívül hogy kijön egy pár pattanás tőle. Rajtam marad egy egész üveggel, majd elhasználom vmire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

Andrea_andrea

2022. október 26.

Ez...egy...CSODASZER!!! Ha lehetne, 10 csillagot adnék. Már az első használat után kisimult a bőröm. Egy hete használom és imádom! Fontos, hogy vizes bőrre kell felvinni. Alkalmanként 4-5 cseppet ír. Pár napba beletelt, amire megtaláltam számomra megfelelő mennyiséget, ami nem túl sok és nem is kevés: 2 csepp. Az elején mondhatni pacsáltam az 5 cseppnyi mennyiséggel/alkalom. Kíváncsian várom, hogy mennyi ideig lesz elég egy üvegcse. Este és reggel is használom. Bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

SzaboDori01

2022. október 21.

Szerintem a legjobb hialuronsav a piacon ár-érték arányban. Szépen feltölt, észreveszem ha nem használom a rutinomban. Tetszik hogy ilyen sűrűbb az állaga, a geek and gorgeous liquid hydration mist-tel nagyon jól működik nekem! Amíg ez elérhető lesz, biztosan sokszor újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

jazminsissy

2022. október 19.

Simább letta bőröm tőle,nem ragad.Feltölt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

Simább letta bőröm tőle,nem ragad.Feltölt.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol