Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A niacinamid a B3-vitamin egyik formája - a 8 alapvető B-vitamin egyike, amelyek fenntartják a bőr egészségét. A B3-vitamin szerepe csökkenti a bőr hiányosságait, szabályozza a felesleges zsírt a revitalizált, hidratált arcbőr érdekében. Javítja a bőr hidrolipid gátjának működését, megakadályozza a vízveszteséget és védi a káros külső tényezőktől.

Revox csomag Just Niacinamide 10% + Fényvédő SPF 50
Ár: 3800Ft (a csomag) , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, FoxPost, Packeta
Ár: 1500 , Eladó: lacsikviky
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás esetén foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Magus25

2024. május 17.

Szerintem ez egy nagyon jó kis hidratáló, kicsit fényesebb lesz tőle a bőr, de egyáltalán nem lesz ragacsos. Én pattanások miatt választottam, azok ellen is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

JTifani99

2024. május 16.

Nagyon sokat segített a bőröm állapotán, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

brigideli

2024. május 15.

Nem igazán vettem észre változást a használatától hosszú távon sem. Ideiglenesen kellemesen hidratál de összességében nem változott a bőröm minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

Ziri

2024. május 15.

Porusfinomítás céljából esett rá, tavaly a választásom! Ár érték arányban is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 15.

_xcsengex_

Korcsoport: < 18
2024. május 12.

Nagyszerűen csökkentette az én bőrömön a foltokat és az elszíneződéseket, miközben segített kontrollálni a pattanásokat is. A könnyű textúrája pedig kellemesen friss érzetet nyújt a bőrömnek. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel és a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. május 12.

Kicsicsajbi

2024. május 8.

Ragacsos szérum de felkenés után maradéktalanul beszívódik.
Szeretem, mert mikor problémás a bőröm napról napra javít a helyzeten.
Én csak este használom, eleinte a Retinol után viszont úgy nem igazán jött be így külön napokon használom őket.
Most, hogy a saját hibámból csúnya az arcom pluszként használom az Elyn's lab hidratálóját és ketten együtt szépen lassan de jól teljesítenek.
Biztos újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 8.

Ragacsos szérum de felkenés után maradéktalanul beszívódik.
Szeretem, mert mikor problémás a bőröm napról napra javít a helyzeten.
Biztos újravevős.

Thatsit22

2024. május 7.

Anno a The Ordinary niáját használtam, amit imádtam, de nehézkessé vált a rendelés, akkor adtam esélyt ennek. Sűrűbb formula, ezért talán többet használok belőle picit mint a TO-ból de így is sokáig elég, tökéletesen működik, gyorsan beszívódik, rétegezhető. Hatása látható, jól érezhető.
FYI: az ára a Dm-ben már 2999 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

FYI: az ára a Dm-ben már 2999 Ft.

Kata_dmtr

2024. április 15.

Nálam nem okozott nagy változást, pedig már 2 üveget is elhasználtam.
Bíztam benne, hogy hosszútávon segít, de úgy látszik nálam nem ez a termék fog beválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 15.

Nálam nem okozott nagy változást, pedig már 2 üveget is elhasználtam.

tenzsu2

2024. április 15.

Szeretem, hozza a várt eredményt. Több szérummal együtt szerintem ideális a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 15.

bentatix

2024. április 14.

Pàr üveggel elfogyott már. Eddig ez volt a legjobb nia amit próbáltam. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide