Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ivci, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Mandula-, szőlőmag-, argán- és jojoba olaj keveréke
  • Kiszáradt, irritált és pattanásos bőrre
  • Segít visszaállítani a bőr természetes, ragyogó színét
  • Antioxidáns védelmet és hidratálást biztosít

Ár: 2000 Ft , Eladó: LJanka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Monor, fizetés: Személyes átvételre Monoron vagy Budapest belvárosában van lehetőség

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kunzsuzsi

2022. május 1.

Sokáig az argánolaj helyett ezt használtam, de aztán átpártoltam. Arcra viszont ez nekem jobban működött, télen nagyon jó zárásnak a hidratáló után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Ivett0502

2021. december 28.

Az esti rutinom legutolsó lépése. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

Az esti rutinom legutolsó lépése. Nagyon szereti a bőröm.

Milka71

2021. november 23.

Először önmagában használtam, esti arcápoláshoz. Reggel zsíros bőrrel ébredtem. Másnap este már hidratáló krémhez kevertem, így vittem fel a bőrömre. Hát nekem így sem szívta be maradéktalanul, picit ragacsos maradt a bőröm. Hidegebb időben újra elő fogom venni, hátha jobban szomjazik majd rá a bőröm. Nem adom fel, legfeljebb a kiszáradt kezeimre fogom elhasználni😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

veci

2021. november 22.

Hialuronsav és C Vitamin fölé használom esténként, mint az utolsó réteg, vizes kézzel szoktam bedolgozni az arcomba. Nagyon elégedett vagyok vele, kevés is elég belőle és nem annyira sűrű, mint néhány más arcolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Nicy011

2021. november 19.

Ha fél éve írok véleményt lepontozom, mert erre a termékre gyanakodtam néhány pattanás miatt. Így, csak állt a polcon. Idővel más olajos termékeket is kipróbáltam, és nem okoztak pattanásokat.
Valahogy megszerette a bőröm őket.
Amiért 5 csillagot adok az nem az arcápolás miatt van, bár néha használom arra is, hanem ahogy a kiszáradt kezem rendbehozta. Mindennap használok valamilyen krémet (gyógyszertári ápoló, testápoló, vagy Nivea) és utána csepegtetek pár cseppet a kezemre. Hihetetlen gyorsan helyrehozta a bőröm. :) Jó pont, hogy uv lámpa után is használom, mert szárítja a kezem. Teljesen megfelelő így a felhasználása számomra. Biztosan, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Valahogy megszerette a bőröm őket.

doracrema

2021. november 6.

Nagyon jó kis olajos keverék. Könnyen beszívódik, amitől tartottam, hogy probléma lesz, de nem. Szépen táplálja és hidratálja a bőrömet. Ajánlom kombinált bőrűeknek is! Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Mia0602

2021. október 19.

Száraz bőrűként én szeretek olajokat használni a rutinom lezárásaként. Főleg télen nagyon sokat segít, nem hagyja kiszáradni a bőrt.
Ez az olajkeverék nagyon meglepett, mert inkább vizes állagú, ezért gyorsan be is szívódik. Nagyon kiadós, bár nyáron nem használtam az arcomon, de a hajvégeimre igen.
Göndörként a hajszálaim vége is igen száraz ezért minden héten hajmosás után ezt használtam a hajápolási rutinom végén is. Egyáltalán nem hagy olajos réteget, pedig 10 cseppet dolgoztam bele alkalmanként.
Tudatos bőrápolási és CGM rutinba is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.

Tudatos bőrápolási és CGM rutinba is tökéletes.

Pip_

2021. október 13.

Kombinált bőröm a hideg idő beköszöntével néha extra hidratálásra vágyik, ilyenkor szoktam esténként a hidratálókrémemhez keverni, segít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Mute311

2021. október 4.

Akciósan vettem, és nagyon nem bántam meg!!
Hidratál, táplál, pattanások ellen segített, puhává és erősebbé tette az arcom védő rétegét! Szuper termék, mostantól must-have darab lesz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Akciósan vettem, és nagyon nem bántam meg!!

thatscrazy

2021. október 3.

Akciósan találtam a DM-ben, de lenyűgözött!
Megvédi az ember bőrét a kiszáradástól (tapasztalat, egy hét fesztivál közben/után ez mentette meg a bőröm) és iszonyatosan pihe-puha bőröm lesz másnap reggelre. Télire mindenképp egy must-have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Akciósan találtam a DM-ben, de lenyűgözött!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil