Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Tanomi, Módosítva: 2022. április 6.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2022-ben megújult összetétel!

A Q10 koenzim a bőrben természetesen megtalálható vegyület, lassítja a bőröregedést a bőrsejteket energiával ellátva és védve a szabad gyököktől. A Q10 csökkenti a ráncok kialakulását, a a photoaging negatív hatásait és lassítja a bőr kollagén tartalmának csökkenését, így biztosítva feszesebb és rugalmasabb bőrt. A termék javítja a bőr kondícionáló és antioxidáns védelmét.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dbeata

2022. május 25.

Most használtam először, és már látom, hogy csak estére lesz jó, ugyanis a folyadék sárga színű és ennek megfelelően beszínezi a bőröm. Majd jövök még update-elni. Én a The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder-t keverem bele. Melegség érzetem van felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 25.

Mia0602

2022. április 3.

Én szerettem használni, bár olyan érzés volt mintha olajat kennék a bőrömre. Az állaga is olajos, barnás színű folyadék. Jól hidratál, de ezenkívül semmi extrát nem éreztem a használata során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 3.

Monimania26

2022. március 10.

Nagyon nagy nem. Sajnos a bőrömön apró kiütések lettek ettől a terméktől. Gondolom hogy nem a "termék hibája", mindenesetre nekem el kellett ajándékoznom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

CandyCurses

2022. február 22.

Mindig nagyon zsíros volt a bőröm, ez tinikorom óta fokozatosan mérséklődik. Elértem azt, hogy reggelre pont annyi olaj van a bőrömön, amitől még nem zsíros, de már hidratált, és alattam tökéletesen leírja Nerdanel, selymes. Csak ugye arcot mosok, tonizálok, ettől kicsit változik, de utána ez a szérum az, ami visszaadja nekem a tökéletes hidratáltságot.

Nagyon sok olajat próbáltam már, de ezt egyáltalán nem mondanám olajosnak. Nekem az olaj megül a bőröm tetején, és csillog tőle a fejem, ez a szérum "beleolvad" a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

Nerdanel

2022. február 8.

Vagy másfél éve használom ezt az oldalt, de csak most regisztráltam, hogy leírhassam - ez nekem nagyon bejön! Nagyon jó érzés használni, pedig az olajos cuccokat általában nem szeretem, de ez olyan könnyű, inkább selymes mint ragadós (rájöttem, hogy teljesen száraz bőrre kell kenni, nedvességgel együtt tényleg ragad). Reggel használom, utána csak fényvédő megy rá, ami kifejezetten szépen terül rajta. Én egyértelműen szebbnek látom/érzem tőle a bőrömet. Szóval úgy döntöttem, hogy maradok ennél antioxidánsként és hagyom a fenébe a c-vitamint, ami büdös, ragad, sötétre festi az egyébként láthatatlan mitesszereimet, és kérdéses, hogy elég stabil-e ahhoz, hogy ténylegesen hasson (legalábbis DrDray a youtube-on ezt mondja...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Anita1978

2022. január 15.

Nehezen szántam rá magam, merthogy ez egy olajos serum, nekem pedig zsíros a bőröm.Na de valami csodát tett a szemem környékével, ami nagyon száraz volt.Egy hete használom, de rögtön szebben mutat a szem alatt a korrektor is.Nem közvetlen lefekvés előtt kell használni, hagyni neki időt, h beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

greatwhiteshark

2021. november 1.

Sokan írták, hogy nem szívódik be és hogy túl olajos. Na most nekem relatíve vízhiányos a bőröm, de nem mondanám kifejezetten száraznak, mégis csodásan beszívódik 5-10 perc alatt. Igaz, csak estére használom, de a beszívódás után még simán megy rá a jó tartalmas éjszakai krém is.
Egy hete használom és nem mondanám, hogy kisimultak a ráncaim, de az összkép lényegesen szebb már most. Ha csak annyit ad, hogy a bőröm egyenletesebb lesz, már akkor megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

asztromélia

2021. október 21.

Nos, teljes arca szerintem nem jó, egyszerűen nem szívódik be. Szemkörnyékre viszont éjszakára elhasználgatom, ártani nem árt alapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

JuditTTT

2021. október 19.

Meg vagyok lepve, nem vártam, h. ennyire jó terméket találok ennyi pénzért, ilyen könnyen elérhetően. Nem vártam sokat tőle, maximálisan túlteljesített. Elkezdek Q10-et szedni rendszeresen az biztos, mert, ha belül is azt csinálja, amit a fejemmel, akkor igen jól járok. Állagra tényleg olajos, de sztem beszívódik rendesen, ha vizes szérumokat, tonikokat teszel fel előtte, nem pedig vmi nehezebbet. Vagy tedd a krémedbe és az segít bevinni. Én reggel, este teszek belőle 2-3 cseppet, vagy szólóban, vagy krémben. Előtte a rutin többi tagja, reggel lemosás, Cerave lemosó, tonik: retinolos, vagy cica tonik, vagy hyaluronos, pl. Hada Labo, utána a peptidjeim az Ordinary-től, majd ez, végül egy krém+szemránckrém (én koreaiakat használok ezekből), rá egy könnyű fényvédő, este ugyanezek, kivéve peptid (és nyilván nem fényvédőzök a Hold ellen :D) helyett egyik nap c-vitamin, másnap retinol 1%-os. Szoktam hámlasztani, olyan 3-4 alkalommal hetente, BHA. Amikor ezekhez hozzáadtam a Q10-et azért meglepő volt, h. tudott szintet léptetni. Alapvetően egy élettelibb, ragyogóbb bőrt eredményez, hegek, pattanások, kis erecskék, pórusok, szóval az általános bőrhibák szépen és látványosan visszahúzódnak tőle, valahogy egybeáll jobban, az egész arcom üdébb, már nem Corpse Bride-ra hajazok önbarnító nélkül, hanem Lady Mary irányba sikerült eltolni. :D Sztem ez porcelánfehér bőrűeknél alapprobléma, h. betegnek nézünk ki smink és/vagy barnaság nélkül. Ez segít, h. az a nagyon fehér bőr, ha már ezt osztották és egyébként mi szeretjük is, akkor ragyogjon és egészségesnek nézzen ki, ne pedig tüdővészesnek. Amit én nagyra értékelek, h. a fekete karikákon is javít, nem rengeteget, azt nem tud nyilván, de úgy jobb az árnyalatuk és könnyebben korrigálhatóak. Plusz, amit még észrevettem, h. retinollal a legjobb az eredmény, másnap reggel nagyon baba a fejem tőle. Smink se nagyon kell utána, max kis korrektor, alá meg a napvédő nyilván. Azért 35+ korban ezt már nagyon is értékelni kell és ez a Q10+retinol kombónak köszönhető nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

Petalodirosa

2021. július 17.

Sárga színű, olajos formula, szépen hidratál, smink alatt is jól működik. Mivel száraz az arcbőröm, én kifejezetten szeretem az olajos termékeket. Könnyen beszerezhető, hisz kapható a drogériában, reggel-este tudom használni, nem okozott irritációt. Ettől a márkától még több terméket ki fogok próbálni. Az első tapasztalatok után azt gondolom, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.