Revox

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2023. május 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szabad gyökök lebontják a kollagént a bőrben, ezáltal ráncok keletkeznek és megereszkedik a bőr. A C-vitamin erős öregedésgátló hatóanyag, fokozza a bőr antioxidáns védelmét a szabad gyökök és a környezeti ártalmak ellen. A C-vitamin elősegíti a kollagén szintézist, világosítja a bőrtónust, és csökkenti a hiperpigmentációt a melanintermelés csökkentésével. A szérum aloe vera és zöld tea kivonattal gazdagított, így fokozva a termék antioxidáns jellemzőit. Mindkét kivonat nyugtató és tápláló tulajdonságokkal bír. A termék tökéletes a foltos, egyenetlen bőrtónussal rendelkezők számára, miközben öregedásgátló is egyben.

Ár: 2000 Ft , Eladó: rekak01
Állapot: 1x használt, hűtőben tárolt, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: Elsősorban személyes átvételt szeretnék, Budapesten belül rugalmas vagyok

csilla0512

2024. június 24.

Hidratáló és fényvédő alá reggeli és esti rutinba is nagyon jól beilleszthető. Nagyon gyorsan beszívódik, és kellemes, friss érzést ad az arcbőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 24.

Bebeka

2024. június 21.

Fényvédő alá reggeli folyamatos rutinban nagyon jó ez a szérum is! Teszi a dolgát és idő kell amég kifejti a hatását!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 21.

veronikadora

2024. június 20.

Nálam egy csodaszer. Már több mint egy éve a rutinom része. Szépen eltünteti a pattanasokat, foltokat, gyorsan beszívódik, és kellemes az állaga. Reggel és este használom. Kihagyhatatlan része a rutinomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 20.

tedus59

2024. június 19.

Ez volt az egyik első kozmetikum, amit bevezettem a nem túl extra arcápolási rutinomba. Kényelmes a használata a pipetta miatt. Szeretem,, mert gyorsan beszívódik, reggelente hidratál és kicsit élénkíti a fáradt arcomat. Más extra dolgot nem vettem észre, de talán tényleg azt tudom mondani, hogy jó érzés volt használni, valahogy javított a bőröm állapotán. Nem volt vele bajom, így újra is vettem, de még keresem a tökéletes C-vitaminos szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 19.

nmszrt

2024. június 17.

Nagyon szerettem használni, kellemes érzést adott a bőrömnek, illetve eltűntette a pattanások után feltűnő pirosodásomat, sebeimet. Jelenleg más terméket használok, viszont biztosan újra venném, ha az időközben nem válna be véletlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 17.

Eta86

2024. június 14.

Tökéletes termék.Nekem nagyon bevált.Szép a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 14.

Tökéletes termék.Nekem nagyon bevált.Szép a bőröm tőle.

dorombolopillecukor

2024. június 10.

nekem kellemes érzés volt használni, hamar beszívódik, de semmi különösebb hatása nem volt a bőrömre. nem segített, de nem ártott, így fényvédő alá elhasználtam, abban a reményben, hogy azzal úgysem nyúlhatok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

Niki0128

2024. június 2.

Nagyon szeretem. Reggeli rutinban használom. A pattanás utáni foltokat szépen eltüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

Katamata2001

2024. május 30.

Szerintem tökéletes szérum, keverni szoktam a nappali arckrémemmel, ( L'oreal hydra genius) és tökéletes képet kapok. Megszállottja lettem ennek a kombónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 30.

Monocska

2024. május 26.

Nagyon szeretem, kellemes az állaga tényleg frissíti az arcom. Mindig alig várom, hogy felkenhessem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .