Revox

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szabad gyökök lebontják a kollagént a bőrben, ezáltal ráncok keletkeznek és megereszkedik a bőr. A C-vitamin erős öregedésgátló hatóanyag, fokozza a bőr antioxidáns védelmét a szabad gyökök és a környezeti ártalmak ellen. A C-vitamin elősegíti a kollagén szintézist, világosítja a bőrtónust, és csökkenti a hiperpigmentációt a melanintermelés csökkentésével. A szérum aloe vera és zöld tea kivonattal gazdagított, így fokozva a termék antioxidáns jellemzőit. Mindkét kivonat nyugtató és tápláló tulajdonságokkal bír. A termék tökéletes a foltos, egyenetlen bőrtónussal rendelkezők számára, miközben öregedásgátló is egyben.

blackkey

2022. június 22.

Szerintem segít a hiperpigmentációval, de nem szünteti meg. Viszont nagyon kellemes használni. Mintha simító és élenkítő hatása is volna. Minden reggel felviszem az arcomra, egyből utána hidratáló és olyan mintha rajtam sem volna. Olyan; luxus érzést ad, nem luxus áron, ha értitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.

emiko

2022. június 20.

Összességében nem rossz. Kellemes használni, mert nagyon gyorsan beszívódik. A hatását 2 hét után látom a bőrömön, úgyhogy nem haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

MakaiAndi1988

2022. június 16.

Nekem nagyon tetszik, bár egy picit valóban ragacsos, de mivel az én arcom száraz ezért nagyon hamar beszívja.
Amit észrevettem, hogy egyenletesebb az arcbőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

Amit észrevettem, hogy egyenletesebb az arcbőröm tőle.

ViviAnne

2022. június 13.

Én estére használom, szerencsére nem tapasztaltam olyat hogy mondjuk elszínezné a pórusaimat (volt már rá példa más c-vitaminnal) a finishe matt, kényelmes nem ragad. Elhasználom, de lehet másik után nézek majd a lenti vélemények alapján, miszerint nem jó a ph értéke, így nem túl effektív. ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. június 13.

Nekem nagyon tetszik az állaga, a könnyű beszerezhetősége és az ára is más c-vitaminos szérumokhoz képest. Viszont a 2. c-vitaminos szérumom elhasználása után nem tudom, hogy van-e különbség a között, amikor c-vitaminos szérumhot használok vagy amikor aszkorbinsavat keverek bele a hialuronsavban, utóbbi pedig még olcsóbb megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

bartazsuzsanna

2022. június 12.

Jó, hogy géles az állaga, gyorsan beszivodik, nem ragad és nem hagy fémes szagot/érzést maga után. Ár-érték arányban megfelelő, nagy változást meg nem vettem észre a boromon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Októberi Lány

2022. június 10.

Olcsó, magas C vitamin tartalommal. Ok. De az van, hogy hazahoztam és megnéztem a pH értéket, ami kb 6 körül van (a papíros mérőm van, nem patikapontos), szemben a Purito-s maradék C vitaminos szérumommal, aminek 3 körüli lett. Magyarul ez utóbbi értem már, miért (is) működik, a Revox meg sokaknak miért nem. Na de azért mostmár elhasználom, de közben cifrákat mondva várom, hogy olyat vegyek ha elfogy, ami tutira jó.
Update: 2 használat után kivert tőle a ragya. (Semmi más nem változott a rutinomban.) Mínusz még egy csillag, megy a kukába. Mrrr!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 10.

Lilike0918

2022. május 29.

Nagyon megörültem a géles állagának, nagyon jó érzés volt reggel feltenni fényvédő előtt, de semmi hatását nem láttam, így elajándékoztam egy barátnőmnek, ő nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Schmetterling

2022. május 26.

Pikk-pakk beszívja a bőröm, nincsen ragacsos érzés utána, szép bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

moonflower

2022. május 25.

Az egyik leglátványosabb eredményt adó szérumom. Sokkal puhább, egyenletesebb lett tőle a bőröm. Reggelente fényvédő alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract