Revox

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mandulasavat és hialuronsavat tartalmazó gyengéd hámlasztó készítmény. Gyengédebb mint más AHA sav (pl. glikolsav). Eltávolítja az elhalt hámsejteket, segít csökkenteni a pórusok méretét és segít küzdeni a ráncok ellen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Edivonk

2022. szeptember 25.

Egy ideig a TO mandula savat hasznaltam,de volt hogy nem tudtam rendelni es a drogeriaban konnyebb volt egybol beszerezni ezt. Tettem egy probat es ez is egesz jol bevalt. Talan ezt nem erzem “olyan erosnek” mint a TO-t,viszont meg vagyok elegedve vele. Durva megfazason vagyok tul,ami miatt szetfujtam az orrom es hamlik es piros az orrom. Bekentem ezzel es masnap reggelre csodat tett vele :D egyelore 4 csillagot kap,aztan kesobb lehet updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Patri9810

2022. szeptember 19.

Vegyes tapasztalataim vannak a szérummal kapcsolatban. Nekem az arcomra kevés, nem érem el a kívánt hatást vele. Viszont gyakran jelennek meg a mellkasomon apróbb pattanások azokkal nagyon szépen elbánt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

incileso

2022. szeptember 15.

Újravevős kategória.
Az érzékeny bőröm jól bevált hámlasztója.
Heti 2x este használom, használat utáni nap látványosan szebb a bőröm, a pórusaimat szépen összehúzza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Újravevős kategória.
Az érzékeny bőröm jól bevált hámlasztója.

nagymaria18

2022. július 23.

Félve kezdtem el hámlasztót használni,de ez a termék tökéletes választás volt. Nem okoz semmi felé irritációt. Kicsit érdes volt az arcom, pedig használtam bőrradirt, de mióta kiprobaltam elődöntőttem, hogy soha többé nem fogok csak hámlasztani. Imádom. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

Emma23

2022. július 15.

Az állaga sokkal jobb mint a The Ordinary mandulasaváénak. Nem olajos hamar beszívodik és nagyon gyengéd. Az őszi, téli, tavaszi időszakban nagyon szerettem és vissza fogok rá térni mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 15.

artdeco

2022. július 12.

Heti 2-3 alkalommal használom, ahogy a Revox ajánlja, csodásan teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 12.

Heti 2-3 alkalommal használom, ahogy a Revox ajánlja, csodásan teszi a dolgát.

Petyuska

2022. június 21.

Első körben a G&G 6%-os mandulasavas hàmlasztójàval kezdtem el a hàmlasztàs iparàgàt, imàdom, de nem figyeltem oda és elfogyott. Kezdett egyre rosszabb lenni a bőröm, ezért erre esett a vàlasztàsom.
A közepes erősségtől kicsit tartottam, de semmi gondot nem okozott. Pár napja hasznàlom és már most csodát tett. Szétszadizott (na jó nyomkoràszott... :-D) puklis bőrömet rendbe tette, nálam nagyon látványos javulást hozott már az első (!) éjszakán. Tiszta, száraz arcbőrre 2-4 cseppet javasol felvinni a leíràsa, ez a mennyiség nekem is bőven elég. A G&G folyékony mandulasava vizes állagú, a Revox zselés inkább, de nem zavar, mert száradás után azonnal hidratàlót kenek fölé. Nem érzem soknak, hàmlàst vagy egyéb kellemetlenséget nem okozott. Mindenképpen el fogom hasznàlni, teljesen elégedett vagyok vele, klassz hogy a Dm-ben mindig van, a G&G-s mandulasava sajnos rendelős, próbálkoztam első körben azt beszerezni a boltban, de nem jött össze. Bátran pröbàljàtok ki, teszi amit ígér, engem abszolút megnyert magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 21.

pamacsgica

2022. június 14.

Meglepett, hogy még csak ennyien véleményezték. Mióta a dm-ben árulják a Revox-ot, azóta teljes odáig vagyok ezért a márkáért és az általam próbált termékek hozzák a színvonalat, sőt! Ez előtt a G&G mandula savot használtam, most ezt is heti 3-4 alkalommal kenem fel. Normál, zsírosodásra hajlamos bőröm van. Én még sosem tudtam vele túlhámlasztani, ha önmagában viszem fel, akkor sem lesz száraz vagy dehidratált a bőr. Az állaga csillagos 5-ös, sokkal jobb ez a picit sűrűbb zselés állag, mint a folyékony társaié. És hihetetlen, hogy ezen az áron mennyire jó. Ritkán van pattanásom, de azokat általában másnapra elhalványítja. A mitesszereket az orrom, állam tájékán is szépen rendben tartja. De el nem tünteti nyílván. Már a második üvegcsét használom és egy darabig biztosan lesz helye még az esti rutinban.
Még egy pozitívum számomra, hogy a doboz hátulján fel van tüntetve, hogy milyen lépéseket ne használj utána, mert kicsapják egymást és darabosan lehámlik együtt a két termék (kipróbáltam és tényleg) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

ViviAnne

2022. június 13.

Heti 3x használom este (volt hogy minden nap használtam) nem irritált, gyengéden hámlaszt. Miután beszívódik mattra szárad, mikor rákenem a Cosrx Snail 96 essence-ét mintha kicsit feloldaná ezt, de gyorsan beszívódik minden együtt. Reggelre szép sima, egységes a bőröm. Nem tudtam vele túlhámlasztani, úgyhogy tényleg nagyon gyengéd, ami nekem megfelel mert amúgy BHA-t is használok reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

borkavinczezsofia

2022. május 18.

Hát engem nem győzött meg. TO tejsavat használtam, sokkal jobban szerettem. Ez ragad, hagy egy fura réteget maga után, ráadásul ki is csapta a bőröm. Alig várom hogy elfogyjon, addig használom a sarkamra. Arra viszont nem rossz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.