Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: anemone, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Active Protection+ Invisible dezodor 48 órás védelmet nyújt, véd a sárga és fehér foltok ellen, valamint antibakteriális hatással rendelkezik.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Hatasos. Egesz nap kitart a hatasa meg a nagy melegben es edzes kozben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Hatasos. Egesz nap kitart a hatasa meg a nagy melegben es edzes kozben is.

bogikaaa

2019. március 27.

Szokásos Rexona hatás, az illata szerintem ennek a legjobb. Teszi a dolgát, nem zavaró az illata, nem nyomja el a parfümömet, nem szárít és nem is csíp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

b5bea

2018. október 16.

Nekem kimondottan tetszett a visszafogott illata, tette a dolgát, nem hagyott foltot a ruháimon, kevésbé izzadtam, mint más dezodorok esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Doz02

2018. július 21.

Háát...
Az illata púderes, ez nagyon tetszik. Fizikai munkát végzek, így izzadás is van.
Garnier terméket cseréltem le, akció alkalmával jól bevásároltam(Glamour napok), most fogyott el.
Nem hagy foltot a ruhán, nem győzött meg, így visszatérek a Garnier termékéhez. Nem éreztem igazán frissnek magam, és az izzadság szagot is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Háát...

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.