Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Dezodorok

Citrusos-friss illatú dezodor spray alumíniumsók nélkül. 48 órán keresztül meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását és csökkenti az izzadás mértékét.

Mundow

2017. augusztus 13.

Az illata nem a kedvencem, de értékelem, hogy egész nap tart a dezodoráló hatása.
Kifújásnál kissé fullasztó, ezért érdemes levegős helyen befújni magunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Kifújásnál kissé fullasztó, ezért érdemes levegős helyen befújni magunkat.

szanika

2017. május 29.

Nekem az illata nagyon tetszik, valóban citrusos-virágos, aztán pár pillanat múlva lecsitul ez az illatkavalkád.
Hatásával is elégedett vagyok, persze újra kell fújogatni az izzadós időszakokban.
Az meg h alumentes csak hab a tortán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Az meg h alumentes csak hab a tortán!

majoreszternora90

2017. április 5.

Totál fiúdezodor illata van, de engem nem zavar. Citrusosnak nem mondanám. A ruhán sokáig megmarad, ott már nem annyira maszkulin, mint kifújva.
Ahhoz képest, hogy alumentes, egészen jó, tényleg van valami baktériumölő hatása. Igaz, én csak utánfújásra használom, alapból golyós Ciennel kezdek reggel.
Müllerben kapható a töpörített változat, az szuper táskában hurcolásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Müllerben kapható a töpörített változat, az szuper táskában hurcolásra.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Limonene