Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: ildii, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Izzadásgátló dezodor, mely összhangban működik a test természetes izzadási reakciójával. Aloe Vera kivonatot tartalmaz. Az új szabadalmaztatott MOTIONSENSE technológia egy lépéssel az izzadás előtt jár, és már  a mozgás hatására működésbe lép, ezáltal a hónalj hosszabb ideig száraz és friss maradhat.

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

kicsibubu

2018. november 12.

Nem tudok belekötni, nekem tökéletesen bevált, kellemes az illata és teszi a dolgát, csillagos ötös 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

olvaso

2018. július 1.

Évek óta használom, nagyon sokszor újravettem. Közben már dizájnt is cseréltek rajta. Nem találtam még olyan csodaszert, ami a legnagyobb melegben is meggátolja az izzadást, így ez a termék sem, de ez az első, amitől izzadás után nem érzek magamon rossz szagot. Nekem nem fogta még be a ruháimat. Gondolkodom, hogy áttérek alumíniummentesre, de amíg azokat tesztelem és megtalálom közülük az igazit, addig ezt a Rexona aloe verát fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Viiviien91

2016. december 23.

Borzasztóan kiszárította a bőröm, szinte már véresre vakartam magam tőle.Szárazzá és érzékennyé tette a hónaljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

alexandra326

2016. május 10.

Nem vált be egyáltalán, várom hogy elfogyjon végre és visszatérhessek a Garnier deokhoz. Foltot hagy a ruhákon és az illata sem tart ki valami sokáig, nap végére már-már kellemetlen is tud lenni. Ettől sem vártam csodát az izzadság csökkentése terén, de az eddig használtak mellett legalább nem voltam "büdös". Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

DreamyGirl

2015. szeptember 12.

Nagyon, nagyon jó! Diszkrét, kellemes az illata, nem irritál, sportoláshoz is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

szandi08

2015. július 11.

Messze ez a legjobb eddig amit kipróbáltam. Nem izzadok tőle. 4 csillag, mert nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

JudithBeauty

2015. május 21.

Sajnos a Rexona dezodorok nyomot hagynak a ruhán. Nem csak ez, az összes. Az illata jó, de semmi más. Ragad és nem gátolja az izzadást. Nem veszek többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

aalexaa

2014. október 27.

Nekem nem vált be. Lassan szárad, befogja a ruháimat, nem tartós a hatása. Ugyanazt tudja, mint a balea deók (vagy még kevesebbet), csak jóval több pénzért. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Sozora

2014. május 18.

Nekem bevált. Szerettem az illagát, és kb. olyan védelmet biztosított, mint a többi deo-m. Nem csodaszer, de többször újravettem. Most elbúcsozok tőle és átállok az alumentesre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1