Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csao86, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodorálás alumíniumsók nélkül, friss illattal.

szeretlek

2017. május 11.

Borzalmas!! Ez a dezodor tönkretette a bőrömet. Nem volt irritalva, se frissen szőrtelenitve a hónaljam amikor hasznaltam, de ez valósággal lemarta a bőröm! Na és azt a fájdalmat ne is emlitsem ! A bőröm 3 hónap kezelés után sincs még rendben. NE VEGYÉTEK MEG! Minusz pontot adnék ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Biloba

2017. február 12.

Régóta keresem a hatásos alumentes deokat, akciós volt az egyik drogériában, ezért gondoltam kipróbálom. Az illata kellemes. Amíg fel nem kenem. Szkeptikus voltam, ezért otthon próbáltam ki, 1-2 órán belül azonban megjelent az a bizonyos görény szag, amit még deo nékül se sikerül produkálnom. Eddig se volt a kedvenc márkám, de ezek után biztosan nem adok ki soha többé pénzt bármiért, amit ők csinálnak. Bevallom csak azért regisztráltam, hogy leírhassam a véleményem, ennyire bosszantott fel "A világ elsőszámű izzadásgátlója".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol