Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. február 4.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen. Nem hagy nyomot a fekete ruhán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

HReni9119

2014. április 8.

Már egy jó ideje ezt használom (hangulattól függően a kék és rózsaszín testvérével felváltva), de még mindig nagyon szeretem. Tényleg meggátolja az izzadást, kellemes az illata és semmilyen nyomot nem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Tánya88

2013. július 17.

Én nagyon kedvelem, kevés dolog van, amit újra veszek, szeretek mindig újat kipróbálni, de ehhez egy ideje ragaszkodom. Kellemes illatú és még szép is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

FaerieQueene

2013. június 20.

Izzadás ellen nem jó. Viszont nincs izzadságszagom. AZ összetevők sem tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

livia1979

2013. április 16.

Borzalmas deó! Az "illata" engem valami rovarirtó szerre (pl: chemotox-ra) emlékeztet, és amikor magamra fújom, majd megfulladok tőle (köhögök). Ha jobban izzadok, sokkal erőteljesebb az "illata", egyszerűen nem bírom elviselni magamon.
Arról nem is beszélve, hogy fürdésnél egyszerűen alig bírom levakarni magamról, mert lepergeti a vizet, és iszonyúan tapad a bőröm tőle. 10 perc antibakteriális szappanozás után (néha körömkefés sikálást is bevetek) nagynehezen megszabadulok tőle.
Vettem ezt a fajtát és (sajnos) másik két fajtát is, mindegyikkel ez a tapasztalatom, így elajándékoztam, többet biztos nem veszem meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

manocska81

2013. április 9.

Ez a másik dezodor, ami használatban van nálam. (A másik egy Dove termék) Ezt kevésbé használom és kevésbé is használ nekem, mint a Dove. Az illata viszont kellemesebb. Nem irritál borotválás után sem.Jó közepes elégedettséggel bír nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

fuge7

2013. április 3.

Szolid, kellemes illatú, reggel szoktam fújni, és egész nap meggátolja az izzadást, a ruhán sem hagy foltot. 5/5 Mindenképpen veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

rexike

2013. március 22.

Nagyon jó az illata, a ruhák nem foltosak, árban is jó. Ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Ilanor

2013. február 21.

Imádom, remek illat , remek ár, nagyon jó hatás, tényleg nem hagy foltot. Sajnos mostanság váltanom kellett mert már iszonyúan untam illatát de szerintem megéri az árát egyébként .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

szoszkeadry

2012. november 21.

Nekem is bevált! Finom illatú, a ruháim nem lesznek foltosak. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Nekem is bevált! Finom illatú, a ruháim nem lesznek foltosak. Ajánlom!

bukesz

2012. szeptember 22.

Szerintem nagyon jó,én csak ezt használom!Illata nagyon jó,hatása is és nem hagy foltot a ruhán!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.