Rexona

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. március 23.

Kategória:   Dezodorok

Fehér folt elleni védeemmel.

Nickykee

2012. június 23.

Nagyon szeretem az illatát. Hosszan érezni, ezért nagyon tartós, és nem is hagy foltot a ruhán. Nekem a Rexona deók a kedvenceim, de csakis spray változatban, a stift szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Blame

2012. május 13.

Teljesen megvoltam vele elégedve. Kellemes az illata, nem hagy foltot és hatásos is. A csomagolása is tetszik. Viszont mostanság inkább már alumentes termékekre tértem át.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

juccjucc

2012. május 10.

Nem olyan rég vettem egyet.Eddig Fa-t használtam.Abban egyetértek az előttem szólókkal,hogy foltot nem hagy maga után a ruhákon.Az illata kellemes.Az izzadásgátló hatása számomra nem tökéletes,de használtam már ennél rosszabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

miraclum

2012. május 3.

Ha találok egy jó terméket, ahhoz hű vagyok, és ez olyan, több éve tesztelem. Amit a legtöbb izzadásgátló csak ígér, ez teljesíti is azt. Tényleg nem lesz foltos a ruha tőle, és ez nagy dolog, mert más márka is állít ilyesmit, de nálam még csak ez jött be. Az illata is remek.
Négy csillagot kap, de csak azért, mert nem aluminium- és méregmentes. ( persze aluminium nélkül ez sem érne semmit, de aki az alumosokat választja, ez a leghatásosabb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

barbee77

2012. április 13.

Körülbelül akkor kezdtem használni mikor kijött,aztán tettem egy kitérőt a Niveák világába,de vissza is tértem hozzá gyorsan :D Kifejezetten hatásos,illata kellemes,nekem soha nem hagyott foltot :D 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Nickykee

2012. április 7.

Nagyon kellemes, nőies illata van, nem hivalkodó. Nagyon sokáig érezni a hatását, nálam a Rexona deo spray-k a legjobb izzadásgátlók! A párom is kizárólag a Rexona dezodorokat használja. Ami még nagyon fontos, hogy tényleg nem hagy foltot a ruhán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

bandita

2012. március 27.

Én elégedett voltam az illattal, izzadásgátló hatása is megfelelő volt. A tartós, néhány nap utáni használat után azonban irritálta a hónaljam, de azt hiszem, az rá is volt írva a termékre, hogy sérült bőrön ne használjuk. Én meg borotva után közvetlenül fújtam be vele, és néhány órán belül már viszketett, csípett, stb.
Sebesre vakartam magam, mivel lemosni nem volt lehetőség jó darabig. Emiatt nem vonok le csillagot, amiatt azonban igen, hogy a sötét színű pólóimat csak megszínezte kissé, pedig nem ezt igérte! Ja, és nézem a kommenteket, hogy ti nem tapasztaltatok foltosodást. Mi lehet az oka vajon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 27.

PolgarSzilvi

2012. március 3.

Most épp ezt használom, de többet nem veszek. Az illata kellemes, tényleg nem hagy foltot, de nem túl hatásos az izzadsággal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 3.

chyny-eve

2012. február 19.

Nem a legjobb dezodor, de az illata nem rossz, az összetevők viszont annál inkább....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

blanchee

2012. január 22.

Jó az illata, szép a kinézete, de a dezodoráló hatása nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Jó az illata, szép a kinézete, de a dezodoráló hatása nem a legjobb.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.