Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

Üde, virágos illatú.

nagybia

2017. április 2.

Talán a legborzalmasabb dezodor, ami létezett valaha. Rettenetesen büdös és fehér "port" hagy maga után a hónaljon. Én személy szerint senkinek se ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

orsipanka

2015. január 10.

Én elégedett vagyok vele. Lehetne akár unisex is, nem az a kislányos-virágos illat. Sportoláshoz használom, ilyenkor nem szünteti meg teljesen az izzadást (ezt pl. egy maraton lefutásakor nem is várhatjuk el), csak csökkenti és jobb illatú lesz. Évek óta csak Rexonát használok sportoláshoz, végigmentem az összes illaton, ezt is újra vettem már golyós és fújós kiszerelésben is. Aluljárókban, eurós boltokban még néhány helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

FerJuci

2015. január 5.

Elvileg úgy reklámozták, hogy ez még a hirtelen, és sokat izzadó tinik izzadtságmirigyein is kifog, de én csak arra emlékszem, hogy izzadtam, mint a ló és az a szag...mármint a termék szaga...valami citrusos illat akart lenni, de olyan büdös, inkább fújtam volna magamra a vécé illatosítót, mint ezt. Szerintem a negyede sem fogyott el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

tátombák

2013. július 19.

van még ilyen? Nem látom már egy ideje :o
1x kipróbáltam, a spray verzió fehéren fogott, a képen látható golyós meg fehér csomókat hagyott a bőrömön. Az illatától nem voltam elájulva, teljesen átlagos termék, amit többször nem is vettem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

van még ilyen? Nem látom már egy ideje :o

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.