Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem az izzadás ellen.

nicolekitti

2018. július 28.

Nagyon erős illata van, nem vettem meg. Szerintem már nem is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon erős illata van, nem vettem meg. Szerintem már nem is lehet kapni.

Black Fairy

2014. június 12.

A golyós párjával használtam úgy 5-6 évvel ezelőtt...szerettem, de már nem használnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.