Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

bettina28

2016. december 18.

Nem szeretem a golyós deokat, ez egy csomagba került hozzám és az összes rexona for teen közül ennek tetszett legjobban az illata. Ennyi pozitívuot tudok elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

FairyJuice

2013. december 9.

Én is csak egyszer vettem csomagban, az illata tetszett, de mivel golyós, inkább elkerülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

tina06

2013. szeptember 17.

Ezzel a deoval mi lett? Nagyon szerettem az illatát,egyszer sikerült vennem utána már nem találtam sehol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1