Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

Hecate

2018. január 11.

Ajándékba kaptam pedig már nem voltam tini. :D Itthon használtam, de üde illatú, jó izzadásgátló volt. Így kellemes emlékeim vannak róla. Néha légfrissítőnek is bevetettem, mert akár hagyma szagát is jól elnyomta. Szép ajándék gyöngykarkötőt adtak a dobozában hozzá - az még mindig megvan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

bettina28

2016. december 18.

Tini koromban használtam de nem tetszett az illata igazából. Nem is szerettem kifejezetten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Nymphea

2016. augusztus 11.

Jajj de szerettem. Tiszta, tömény nosztalgia. Amikor elkezdtem tinisedni, akkor jöttek be ezek a Rexona Teen deok, így a tinédzserkorom összefügg ezekkel. Nekem az összes Rexona közt ez volt a kedvencem. Nosztalgiából és illatból ötös, azóta már nem fújnám magamra. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

orsipanka

2013. szeptember 2.

Sportoláshoz használtam, az izzadást akkor is nagyon jól gátolta. Nagyon jó illata volt, többször is újravettem. Karácsonykor szettben árulták a golyós változatával és ajándék tolltartóval viszonylag olcsón. Az ünnepek után leárazva megvettem a szettet a többi illatból is. Nagy kedvencek voltak. Még aluljárókban, kínai boltokban lehet néha kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.