Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Happy nemcsak 48 órás megbízható védelmet nyújt számodra, de illatával folyamatos pezsgésben is tart: a feketeribiszke, vadmálna és a magnólia keverékét az érzéki fás árnyalatok teszik igazán teljessé.

Norcsi0701

2019. január 27.

Sajnos a természetes, alumíniummentes izzadásgátlók nekem nem nagyon válnak be (folyamatosan keresem a megfelelőt, nem adom fel) és sajnos sok "normál" dezodor sem, :( Az itt olvasott vélemények alapján próbáltam ezt ki és teljességgel bevált! Nagyon jó az illata és egész nap kitart, nem érzem magamon a kellemetlen szagot pár óra után, mint a többi dezodornál. Egyenlőre csak 4 csillagot kap, mert kíváncsi vagyok, hogy a nyarat hogy fogja bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

BoglarkaB860906

2018. november 13.

Ezerféle izzadásgátló terméket kipróbáltam a drogériástól kezdve a gyógyszertári termékekig, messze menően ez vált be a leginkább. Tartós, nem kell napközben újrafújkálnom magam, az illata pedig isteni. Volt, hogy csak ez az illat volt rajtam, és tök sok dicséretet kaptam, hogy mennyire jó az illatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Effi

2018. május 1.

Isteni illat! Plusz az izzadásgátló hatása sem rossz. Én nagyon izzadós vagyok, de ez a dezodor egy bizonyos hőmérsékletig bírja nálam. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

SoLy

2017. november 2.

Jó illatú, egyedül a legnagyobb melegeket nem nagyon bírja, többször újravettem. Nem fogja be a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Candy21

2017. augusztus 28.

Nagyon jó dezodor ez a kedvencem az illattát imádom és jó az izzadsággátló hatása is nem is tudom már hányszor újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Patriciam

2017. augusztus 3.

Az egesz heti 38fokot birta,csak minimalisan izzadtam de nap vegeig jo illatom volt:)
(Igazabol ugyanolyan a hatasa mint a shower cleannak csak annak valamiert jobban szeretem az illatat de ez a hatasabol nem vesz le)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Luna11

2017. április 24.

Találó neve van, mert tényleg egy nagyon könnyed, vidám illat :) Tartósság tekintetében átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

lupiusz

2017. március 24.

Szerintem ez a legfinomabb illatú Rexona, igazából illik hozzá a neve. Nagyon kellemes illatot kölcsönöz hosszú távon, de mivel nem vagyok izzadós, így a teljesítményét nehéz megítélnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Klaudy

2017. január 11.

Kedvencem, nem csalódtam benne és nagyon finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Kedvencem, nem csalódtam benne és nagyon finom az illata is.

Kremcica

2016. október 26.

Korábban már többször használtam a sima lila happy változatot és igazából a boltban azt is kerestem de félrenyúlva ez lett belőle. Nagyon finom erős illata van, nekem közepes izzadékonyság mellett így őszi időben működik. Egyenlőre nem vettem észre hogy befogná a ruháimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.