Rexona

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 5.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem az izzadás és a kellemetlen szagok ellen.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

vivia

2019. június 30.

felejtős...nem tudom hány fokban "aktiválódik", de szerintem elég meleg volt ma, mert a deo édes, lédús trópusi / barackos / mangós illatát éreztem akárhová fordultam magam körül, viszont nem működött szegény megfelelően, gyakorlatilag du. be kellett mennem a boltba dezodorért, mert nyilvánvalóan pénzkidobás nekem őkelme, az árnyas, erdei sétát nem nagyon bírta. talán ha este használnám ahogy rá van írva...akkor reggelre meg is ölne ez a vegyes gyümi illat...ki nem dobom nyilván, mert jó drága volt, ha netalán megszeretem használat közben, akkor majd azt is megírom. 48 óra? :-) Két csillag, mert csinos kis kartondobozkája is volt, meg nem az előírt módon használtam, csak intuice felkentem zuhany után és azt akartam, hogy hasson.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Babooca

2019. április 30.

Többedik alkalommal veszem újra, mert a krémdeo változat nekem már egy kicsit erős. Valóban összekeni a kupakot és utána nagy csomókban hullik mindenfele ha megszáradt, de inkább elviselek egy ilyen hibát, minthogy olajos foltokkal legyen tele a cuccom egy óvatlan pillanatomban, ugyanis a krémdeo képes nagyon híg, olajos valamit folyatni magából. Nekem jobban bevált, mint az átlagos Rexona deo-im, az illata kellemesen frissítő, elég erős, de megszokható. Felváltva használom a kék változattal, nekem a kék vmivel jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Shinatome

2019. április 27.

Valóban nem olyan erős mint a krémes fajtái, de szerintem sokkal egészségesebb, és meleg időjárás esetén sem okoz bőrirritációt a krémes testvéreivel ellentétben. Jobban kedvelem hogy nem olyan erős az illata, nem tolakodó, nem nyomja el a gyengébb illatú parfümöket sem. Sajnos nem tökéletes megoldás az izzadás ellen, de a kellemetlen szagokat ki lehet küszöbölni. Azonban enyhe sárga foltot hagy a fehér ruhákon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Ad-Namah

2018. november 19.

A krémes testvéreivel ellentétben ezzel izzadtam, és nagyon büdös lettem, olyan volt számomra a hatása mint egy 400 ft-os Isana izzadsággátló használatakor. Több felsőm tönkrement miatta. A kék testvérére ugyanez vonatkozik. Azzal semmi bajom nincs, ha izzadok, de ha büdös is (ami évek óta nem fordult elő a krémes állagú rexona maximum protection használata során), akkor nem ér semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

sz10

2018. szeptember 3.

Eddig a krémeset használtam, de mivel nem tetszett, hogyha nem egyből fürdés után használom, akkor minden beleragad gondoltam kipróbálom ezt. A dobozra az volt írva, esténként használjam, szóval így is tettem (kb 1 hete kezdtem el). A hatása egyáltalán nem olyan, mint a krémesé, az illata nagyon finom, de szerintem egy sima dezodor, semmi több. Mivel ettől jóval többet vártam, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Erina

2018. szeptember 1.

Nem is értem minek a 48 órás védelem 😂
No de maga a termék, nekem tetszik az illata, kellemes, visszafogott és virágos, enyhén édes. Nem volt mellette testszag, nekem nem fogta meg a ruháimat sem, de valóban kicsit lassan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nem is értem minek a 48 órás védelem 😂

CeCeDrake

2018. augusztus 2.

Ki kellett dobnom, mert megfogta a ruhákat és ez elfogadhatatlan. Még ennek is erős az illata.
Letettem a Rexona termékekről!
Maradok a Borotalconál, azokban nem csalódom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Letettem a Rexona termékekről!
Maradok a Borotalconál, azokban nem csalódom.

d.krisztina

2018. július 21.

Évekkel ezelőtt használtam a krémdeót és elégedett voltam, leszámítva azt, hogy sorra dobhattam ki a ruháimat, mert tönkretette őket. Most megláttam ezt, gondoltam megveszem, arra az esetre, ha kell egy kis extra védelem, és ez talán "ruhabarát". Nos, izzadást nálam nem gátol, hatalmas paca van a ruháimon, és végtelenül büdös lettem tőle, el sem hiszem! Azt már meg se vártam, hogy a ruhával mit kezd, mert semmit sem ér, az se segít ezen már ha nem fogná meg őket. Teljes pénzkidobás, fene egy meg. Csalódott, sőt, dühös vagyok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Kremcica

2018. július 8.

Update:
Sajnos korai volt az öröm. Ragacsos, de nagyon. A meleg időben már nem szárad meg és befogja a ruháimat. Ráadásul ahogy felviszem a hónaljamra a deo a műanyag peremre folyik később összekeni a kupakot is. Nem lesz újravevős, sőt egyszer-egyszer már majdnem kidobtam.

Sosem voltam oda a golyós deokért, mindig mikor ilyet használtam azt érzem hogy folyamatosan nedves a hónaljam amivel aztán összekenem a ruhámat és a foltot kimosni sem tudom. :( Aztán az élet úgy hozta hogy ezt kaptam meg a pixibox legutóbbi kiadásából. Először tovább szerettem volna ajándékozni, de győzött a kíváncsiságom és elkezdtem használni. Láttam a pixi oldalán egy tippet is hogy érdemes (fürdés után felkenni, reggel nem kell és napközben hőre aktiválódik~jól hangzik). Az biztos hogy felkenve egy darabig nedves és erős az illata, ami amúgy nagyon finom csak kicsit sok(k). Lefekvésre már leszárad és másnap reggelre illata se marad. Ellenben a mostani párás melegben is csontszáraz maradok napközben fürdésig. Kellemes csalódás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Update:

pattelin

2018. május 5.

Nagyon jó kis termék! Én itthonra nem szeretek fújós dezodort használni, de nyilván itthon is izzadok! Kaptam ezt a terméket és így kipróbáltam. Miután bekentem magam vele, több óra múltán is érzem a kellemes illatát és szárazon is tart! Nagyon szuper! Meglátjuk, hogyan válik be, ha itthon tornázom, sportolok egy kicsit! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.