Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: rekababa1216, az összetevőket feltöltötte: gyula150, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Men Cobalt egy igazi férfias illat, ami 48 órán át segít, hogy tökéletes formában érezd magad!

Alkoholmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lucyelle

2021. augusztus 10.

Nő létemre ez az egyetlen deo a kipróbáltak közül, amitől nem leszek büdös a nap végére. Tényleg nincs sok izzadásgátló hatása, de nekem már azért megéri, hogy nem bűzlök úgy, mintha nem fürödtem volna. Nekem csak az elején erős az illata, utána csak akkor érzem picit, ha direkt szaglászom magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

agiagi

2018. április 23.

Vettem a barátomnak, de nem volt lenyűgözve. WC-illatosító szaga van, és izzad ugyanúgy tőle. a Cien izzadásgátlója eskü többet ér ezerszer

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

sophianae

2018. február 25.

Nagyon jó illata van! A párom ezt használja és imadom az illatát ő pedig a tartósságára esküszik. Csajok jó választás a párotoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

nikolett

2018. január 17.

Én ezt egyszer kipróbáltam :D Nagyon erős illata van, nem volt a legjobb ötlet... de a hatékonyságával nincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Sisszy

2017. április 18.

Párom választotta magának, nekem tetszik az illata és az első dezodor aminél ő hívta fel a figyelmemet, hogy nem izzad tőle. (általában kérdezgetni kell, hogy mi hogyan vált be :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

raxus

2016. szeptember 9.

Jellegzetes illata van, nagyon erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Jellegzetes illata van, nagyon erős.

mgina007

2015. március 10.

A párom ezt használja amióta ismerem (és szerintem előtte is), nem áll szándékában lecserélni. Miért is tenné, finom, friss, férfias illata van, remek az izzadásgátló hatása, még a nap végén is érzem rajta és imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

sky

2014. január 29.

A párom kedvence, sportoláshoz is ezt használja. Nekem kissé erős az illata, jobban szeretem a frissebb, vizesebb illatokat, de neki nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

rekababa1216

2014. január 5.

A párom most kapott egy ilyet karácsonyra és isteni illata van! Még órák múlva is lehet érezni. Ajánlanám minden pasinak! :) Ő is meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.